reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

W wiadomosciach o grupie jest napisane ze jest juz okolo 536 wiadomosci i 4 tematy więc raczej dzieje się bardzo duzo i chyba nie nadrobię w razie co..
 
reklama
zjadłam właśnie cały słoik ogórków w zalewie miodowej :D też macie zachcianki? :p

Zdarza się, ale w większości lądują w wc :/ ostatnio mi się poziomki śniły i naprawdę wiele bym dała za garść poziomek :D
A tak to ogólnie najlepiej mi owoce wchodzą. Ogórki tez. Fasolka szparagowa - może być codziennie ;) jutro będę chciała powoli brać sie za słoiki na zimę, bo czas najwyższy no ale my dopiero z nad morza od teściowej sciagnelismy wiec nie było kiedy wcześniej...

dziewczyny a jak u Was z libido?

Kiepsko bo mam straszne mdłości i zawroty głowy. Juz tydzień nic, M. piszczy a ja taki brak chęci...

Generalnie to nawet średnio mi się chce autem jeździć... dzisiaj jakieś 40 km jechałam i miałam dość, żałowałam, że się z M zamieniłam. Mdłości, zawroty... masakra. Jutro musimy do Castoramy do Krakowa jechać ale ja nie prowadzę. Ja mogę max do Suchej czy Makowa Podh. jechać teraz.

Dziewczyny , a co z przejściem na grupę zamkniętą? Bo działa i w sumie działają jakby dwie grupy marcówek ?Co robimy, bo tak bez sensu abysmy sie dzieliły

Pomysł fajny (na wrzesniowkach tez jestem z dziewczynami na zamkniętym wątku mimo, że poronilam) tylko czy będziecie chciały kogoś, kto jest 2-3 dni z Wami dopiero? ;)
 
Ostatnia edycja:
A czy któraś miała zewnatrzoponowe ? Lub chociaż dolargan ? Cos wam pomagały przeciwbólowe ? Pytam bo ja nic nie dostałam .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dostałam dolargan ale wg mnie wogole na mnie nie zadziałało a jak już to bardzo bardzo mało. Przy skurczach co 2 minuty zwijalam się z bólu że ledwo na łóżku wytrzymywalam. Parte to były przy nich pikuś. Mnie nacinali bo mały się cofał a co się okazało był owinięty pępowina wokół szyi.
 
Ja dostałam dolargan ale wg mnie wogole na mnie nie zadziałało a jak już to bardzo bardzo mało. Przy skurczach co 2 minuty zwijalam się z bólu że ledwo na łóżku wytrzymywalam. Parte to były przy nich pikuś. Mnie nacinali bo mały się cofał a co się okazało był owinięty pępowina wokół szyi.
Też miałam dolargan. Dostałam go o 3, trochę ogłupił mnie do 3.30 A rodzilam o 7.50.
Czy jak macie mdłości to też aż Was żołądek boli?


Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Ja dostałam dolargan ale wg mnie wogole na mnie nie zadziałało a jak już to bardzo bardzo mało. Przy skurczach co 2 minuty zwijalam się z bólu że ledwo na łóżku wytrzymywalam. Parte to były przy nich pikuś. Mnie nacinali bo mały się cofał a co się okazało był owinięty pępowina wokół szyi.
U mnie ogólnie parte to było zbawienie w porównaniu z poprzednimi ;)
Też miałam dolargan. Dostałam go o 3, trochę ogłupił mnie do 3.30 A rodzilam o 7.50.
Czy jak macie mdłości to też aż Was żołądek boli?

Tylko przy wymiotach boli. Przy mdłościach tylko głowa mi się zawraca.

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Ja w pierwszej ciąży miałam straszny poród pod kątem nacięcia i popekania do tego stopnia że przy drugim lekarz zaproponował mi cesarke że względu na traumatyczny pierwszy poród ale się nie zgodzilam i po 2h bólu dosłownie w 5 min synek przyszedł na świat a ja godzinę po porodzie mogłam już biegać po oddziale:) trzeci też poproszę taki lajtowy!! :)
A co do grupy na fb..jak dokładnie się nazywa bo jej znaleźć nie mogę:/.
 
Oj ja mam traumatyczne przeżycia po drugim porodzie,,,ale tu nie będę opisywać ,na szczęście wszystko skończyło sie ok
co do grupy na fb jest tam dopiero 5 członków bp chcemy mamą grupę a nie po paręset osób grupa to WIOSENNE MAMY 2017 jak nie znajdziecie to piszczie na prv odesle wam link
 
reklama
Dla mnie parte to tez juz był luz :) mimo ze parte prawie 2 godziny to i tak wolałabym mieć parte niz skurcze [emoji12] ja na zamknięte forum akurat nie potrzebuje i tak jesteśmy tutaj tak anonimowe ze nie potrzebuje przechodzić na zamknięte . A zdjęcia czy cos bardziej prywatnego bede wstawiała na Facebooka tam jest grupa zamknięta .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry