reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Bo ludzie jeżdżą i nie myślą w ogole! Jak im życie nie mile to niech się zabijaja,ale sami,a nie jeżdżą jak idioci i zagrażają innym!!! Dobrze, ze nic wam się nie stalo!
Jest takie cos do pasów? Nawet nie wiedziałam..

f2w33e3k3deu5wr0.png
Jest coś takiego
Link do: BeSafe Adapter do pasów dla kobiet w ciąży Wa-wa
Moim zdaniem 40 procent kierowców nie powinno mieć w ogóle prawa jazdy.
 
reklama
To i ja się przywitam
smile.png
Termin mam na 16.03. Ciąża pierwsza, dość niespodziewana i niezupełnie planowana. Po początkowym szoku - okres spóźniał mi się tydzień (ale zrzuciłam to na stres) wykonałam test i tego samego dnia popędziłam do lekarza bo nie mogłam uwierzyć... Prowadzę bardzo aktywny tryb życia i zawsze się śmiałam, że to po prostu musi się stać samo, gdyż świadomie nigdy się nie zdecyduje.. a gdy się stało.. no cóż.. trochę popłakałam ale jak szok minął teraz się zaczynam cieszyć. Któraś z Was też miała problem z "akceptacją" swojego błogosławionego stanu?
 
To i ja się przywitam
smile.png
Termin mam na 16.03. Ciąża pierwsza, dość niespodziewana i niezupełnie planowana. Po początkowym szoku - okres spóźniał mi się tydzień (ale zrzuciłam to na stres) wykonałam test i tego samego dnia popędziłam do lekarza bo nie mogłam uwierzyć... Prowadzę bardzo aktywny tryb życia i zawsze się śmiałam, że to po prostu musi się stać samo, gdyż świadomie nigdy się nie zdecyduje.. a gdy się stało.. no cóż.. trochę popłakałam ale jak szok minął teraz się zaczynam cieszyć. Któraś z Was też miała problem z "akceptacją" swojego błogosławionego stanu?
Jesli dobrze się domyślam, masz 31 lat, takze czas najwyższy na pierwszego dzidziusia! :-) Bardzo się cieszymy, ze nowe mamusie dochodzą, może to wypelni smutek po mamusiach, które sie z nami pożegnały :'( Ja ciążę planowałam, ale i tak bylam w szoku jak zobaczyłam dwie kreski i mysle, ze ok 2 tyg to bylam z tego powodu w dużym stresie, teraz jak widzę malucha na usg to juz nie mogę się doczekać kiedy go przytulę *♡*
 
dlatego powoli oswajam się z tą myślą.. bo jak nie teraz to kiedy ;) widzę, że akurat w smutnym momencie wkroczyłam :( zanim zacznę zadawać milion pytań poczytam sobie to nasze forum co by się nie powielać. w każdym razie u mnie serduszko już bije, byłam 1 sierpnia. następny termin to 24.08 i czas na poważne decyzje- ginekolog pytał czy chciałabym zrobić Pappa albo Nifty... i biję się z myślami ciągle..
 
Bluecaat bardzo mi przykro ,bedzie mi ciebie brakowało.

Ppo ani mi się waż! Jak masz czas to nawiązuj do biežących rzeczy i tyle !

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Jednak już postanowiłam, że nie jadę do szpitala. Po południu pójdę do mojej lekarki, zapytam co o tym sądzi, powiem jej o tym, że chcę walczyć o maluszka, zaczekam 2 tygodnie, może coś się z tego rozwinie.. Za dużo się naczytałam o takich przypadkach, żeby tak szybko się poddać. Wierzę, że będzie dobrze
 
reklama
Dziewczyny czy w 8w3d tak ma byc? Co to za czarna dziura w głłowie?
13956967_936779996430424_815120457_n.jpg
 

Załączniki

  • 13956967_936779996430424_815120457_n.jpg
    13956967_936779996430424_815120457_n.jpg
    50,1 KB · Wyświetleń: 313
Do góry