reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
A ja dzisiaj cudem uniknęłam zderzenia czołowego. Jakiś idiota postanowił wyprzedzać przed wzniesieniem i to jeszcze na zakazie wyprzedzania. Całe szczęście że udało mi się wyhamować bo pewnie by mnie z Wami mogło już nie być. Do tego jechalam jeszcze z synkiem. Jak emocje już trochę opadły to przez godzinę pobolewal mnie brzuch ale na szczęście już nie boli.
Po tej przygodzie planuje jak najszybciej kupić adapter do pasów dla kobiet w ciąży który i tak zamierzalam wcześniej kupić ale tak jakos zleciał i jeszcze nie kupiłam. Zdrowie fasolki najważniejsze.
 
reklama
A ja dzisiaj cudem uniknęłam zderzenia czołowego. Jakiś idiota postanowił wyprzedzać przed wzniesieniem i to jeszcze na zakazie wyprzedzania. Całe szczęście że udało mi się wyhamować bo pewnie by mnie z Wami mogło już nie być. Do tego jechalam jeszcze z synkiem. Jak emocje już trochę opadły to przez godzinę pobolewal mnie brzuch ale na szczęście już nie boli.
Po tej przygodzie planuje jak najszybciej kupić adapter do pasów dla kobiet w ciąży który i tak zamierzalam wcześniej kupić ale tak jakos zleciał i jeszcze nie kupiłam. Zdrowie fasolki najważniejsze.
Bo ludzie jeżdżą i nie myślą w ogole! Jak im życie nie mile to niech się zabijaja,ale sami,a nie jeżdżą jak idioci i zagrażają innym!!! Dobrze, ze nic wam się nie stalo!
Jest takie cos do pasów? Nawet nie wiedziałam..

f2w33e3k3deu5wr0.png
 
Do góry