reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Truskawka...tak bardzo mi przykro. Wysyłam 10000 ciepłych myśli i siły życzę byś przetrwała ten ciężki czas :(

Ja też jestem dawcą i zarówno prywatny ginekolog jak i na NFZ uznali, że legitymacja krwiodawcy wystarczy...?
Dziś robiłam badania, morfologia, mocz, glukoza ze skierowania, kolejne płatne: TSH 30zl, HBS 22zł, HIV 40zł, toxo dwa badania 40 i 39 zł, p-ciała Rh 39zl...wyniki na jutro, przeciwciała na poniedziałek. Jutro lub piątek wizyta prywatnie...

Ps. Jak któraś chce spróbować kandyzowany imbir na mdłości - odradzam. Czegoś tak obrzydliwego jeszcze nie próbowałam :( fuj od razu wypluć i zapomnieć :(


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dzwoniłam do RCKIK i tam mi powiedzieli, że muszę robić tak czy inaczej:(
 
reklama
Dziewczyny, żeby wrzucić też coś pozytywnego, moje mdlosci jakoś od tygodnia też zdecydowanie zmalaly, ale byłam właśnie u lekarza i wszystko w porządku. To tak żebyście nie wpadaly w panikę jeśli poczujecie się lepiej, bo po sobie widzę że łatwo o to :) my juz 9t 6d, jak tej czas leci...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, żeby wrzucić też coś pozytywnego, moje mdlosci jakoś od tygodnia też zdecydowanie zmalaly, ale byłam właśnie u lekarza i wszystko w porządku. To tak żebyście nie wpadaly w panikę jeśli poczujecie się lepiej, bo po sobie widzę że łatwo o to :) my juz 9t 6d, jak tej czas leci...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Cieszę się ze wszystko dobrze . Oj czas leci, pamiętam jak rok temu na ostatnich nogach wyczekiwalam porodu ehh... za rok o tej porze nasze stworki z brzuszka będą próbowały siadać

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Ola, która najlepsza? Na telefonie mam happy baby, na iPadzie moja ciąża ta z pomarańczowym logo i obie średnie ;) niewiele je różni ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

One wszystkie sa podobne, nie mogłam sie zdecydować która najlepsza i dlatego mam wszystkie [emoji854] ale tak wg mnie najlepsze sa Bede Mama i iNarodziny i Ciąża ta turkusowa ( ta jest troche inna niż pozostałe)


 
reklama
U mnie jest tylko suwaczek wg om.[emoji4]
uploadfromtaptalk1470246131586.png


Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1470246131586.png
    uploadfromtaptalk1470246131586.png
    165,6 KB · Wyświetleń: 207
Do góry