reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ja np na poniedziałek muszę już mieć wszystkie;) mam informacje dla mam które oddawały krew nie można wziąć zaświadczenia z krwiodawstwa ale jeśli oddawaliśmy krew można spokojnie za darmo wykonać to badanie.
 
dziewczyny a wiecie czy trzeba wszystkie od razu robić? bo wizyte mam po 15 (prenatalne usg) ale nie bede chyba miała wszystkich badań. Czy jest jakis termin robienia tych badań? (sorry nie pamietam czy już was pytałam )
Nie wiem ja po prostu dostaje skierowanie i robię je tak żeby wyniki były już na kolejna wizytę :rolleyes2:
 
Truskawka...tak bardzo mi przykro. Wysyłam 10000 ciepłych myśli i siły życzę byś przetrwała ten ciężki czas :(

Ja też jestem dawcą i zarówno prywatny ginekolog jak i na NFZ uznali, że legitymacja krwiodawcy wystarczy...?
Dziś robiłam badania, morfologia, mocz, glukoza ze skierowania, kolejne płatne: TSH 30zl, HBS 22zł, HIV 40zł, toxo dwa badania 40 i 39 zł, p-ciała Rh 39zl...wyniki na jutro, przeciwciała na poniedziałek. Jutro lub piątek wizyta prywatnie...

Ps. Jak któraś chce spróbować kandyzowany imbir na mdłości - odradzam. Czegoś tak obrzydliwego jeszcze nie próbowałam :( fuj od razu wypluć i zapomnieć :(


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry