reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dziewczyny jaką macie temperaturę ciała, bo ja sobie zmierzyłam ot tak bo jakos mnie kości zabolały i mam 37,1 [emoji53] cos mnie bierze czy normalne ? Czytam w necie ze normalne, a jak wy macie ?


 
reklama
Dzisiaj gdzies wyczytalam, ze przy mdlosciach warto przy lozku miec krakersy i zjesc chwile przed wstaniem. Ogolnie z tego forum zapamietalam, ze pomaga imbir, banany i locomotiv ;)
 
Dzięki, u mnie raz 36,6 raz 37,2 a raz 36,8 juz schizy mam ze sie od męża zarazilam.

Zuzia mi pomagały na zgagę migdały, i lekkie posiłki, żadnych smażonych i ciężkich dań. Ja miałam zgagę na poczatku ciazy a w pierwszej ciazy męczyłam sie na maksa. Możesz rennie zażyć ale w niewielkich dawkach.


 
Dzięki, u mnie raz 36,6 raz 37,2 a raz 36,8 juz schizy mam ze sie od męża zarazilam.

Zuzia mi pomagały na zgagę migdały, i lekkie posiłki, żadnych smażonych i ciężkich dań. Ja miałam zgagę na poczatku ciazy a w pierwszej ciazy męczyłam sie na maksa. Możesz rennie zażyć ale w niewielkich dawkach.


Reni na mnie nie działa. Całą pierwszą ciążę milam zgage i po też. Po latach zgagi zrobiłam badania mam reflux przelykowo- zołądkowy od tej cholery. Leczylam to a teraz to juz pizdziec. Po mnie.[emoji27] [emoji36] [emoji298]

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry