reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
I jeszcze...niestety waga +1.5kg więc ważę 82kg przy wzroście 175! Gruba jestem i tyle :( brzuch wysadzony jak ciężarówka, ale to tłuszczyk jest...uda galaretki...ugh... ;) tylko cycki fajne pełne i ugh bolące :(


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hm, mam 25 lat, w zeszłym roku stwierdzili u mnie PCOS i na przyszły czwartek miałam umówione badania hormonów, żeby zacząć się leczyć :p A tu niespodzianka. Pracuję w rzeźni jako brygadzistka i chyba za długo już nie potrwa to moje prasowanie w zimnie.

Hej :) witamy :)
Ps. Ja na zapach surowego mięsa od razu kibelek :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
O solone to bym sobie zjadła ! Lilija przynajmniej zwrocilaś wyrzuty sumienia że tyle chipsów zjadłaś :-D przyjemne z pożytecznym hahaha

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie, dziewoje. Przyjmiecie mnie tu? ;-)
Zapraszamy ;))) napisz coś o sobie ;)

lilija ja w zeszłej ciązy wymiotowałam po chipsach z biedronki ... i to nie raz,okropieństwo :( a ogólnie ciąża była bardzo przyjemna bez jakiś specjalnych niespodzianek żołądkowych itp.
Zgagę miałam też ale pod koniec ciązy, a mleka nie lubię :( męczyłam się...
 
Do góry