reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Mam 29 lat,termin na 27marca czyli 6tc, o pierwszą córcie staralismy się ponad rok a tu,za pierwszym razem:-) niestety od początku ciąża wysokiego ryzyka,więc kuje się clexane i biorę duphaston. Więc trochę przerażona ale się cieszę
Dlaczego objęta wysokim ryzykiem?

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Ja dziś miałam wizytę, ale bez usg. Założyła mi kartę ciąży i zaproponowała test pappa. Planujecie robić taki test?

Napisane na E2303
Ja dziś miałam wizytę, ale bez usg. Założyła mi kartę ciąży i zaproponowała test pappa. Planujecie robić taki test?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
We Wloszech to badanie jest obawiazkowe,wiec w pierwszej ciazy mialam robione,teraz tez bede robic.
 
Jak nie zdążą to już trudno nakrzycze wtedy na panie że cos pomieszały w piątek :growl:
Żartuje [emoji14] nie będę krzyczeć bo to też tylko ludzie i karzdemu się zdarza a lepiej powtórzyć dla pewnosci niż mieć złe wyniki :sorry2:
Zażądaj zwrotów kosztów albo zapłaty za ginekologa :D No a tak całkiem serio to racja dobrze ,że zadzwonili a nie zignorowali i zrobili na ślepo

P.S.: znalazłam aplikacje tapatalk zdecydowanie wygodniej jal na przeglądarce :-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 
Zażądaj zwrotów kosztów albo zapłaty za ginekologa :D No a tak całkiem serio to racja dobrze ,że zadzwonili a nie zignorowali i zrobili na ślepo

P.S.: znalazłam aplikacje tapatalk zdecydowanie wygodniej jal na przeglądarce :-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Gin na NFZ ale za 3 badania placilam ale to oczywiste że nie będę placila 2 raz za nie bo to nie moja wina tylko ich..
 
Wstałam na siusiu, zdeptałam niechcący kota udrapała mnie i usnąć teraz nie moge wrrrrr
Fajny ten Tapatalk lepszy niż apka od Bb [emoji4]

Dziewczyny gdzie wasze suwaczki ???? [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O widze ze i ja tu nie nam suwaczków....
 
Wstałam na siusiu, zdeptałam niechcący kota udrapała mnie i usnąć teraz nie moge wrrrrr
Fajny ten Tapatalk lepszy niż apka od Bb [emoji4]

Dziewczyny gdzie wasze suwaczki ???? [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O widze ze i ja tu nie nam suwaczków....


To chyba kwestia apki z jakiej korzystasz, bo ją u Ciebie suwaczki widzę...
 
reklama
lilija z telefonu polecam z Tapatalka korzystać, a nie tej apki forumowej.

Izuś85 pappa Ci proponowała przed usg genetycznym? Ja zrobię ale raczej nifty albo harmony (droższe, ale bardziej miarodajne i pewne), ale jeśli będą wskazania po prenatalnych.
Powiedziała, że do 12 tygodnia trzeba by zrobić. Ale chyba jednak nie zdecyduje się, bo co to badanie zmieni? Nic. A będę się dodatkowo tym stresować.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry