reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Zobacz jaka cena tych witamin. Ja biore Feminovit + DHA i płace 20 zł za 30 tabletek.

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki za zwrócenie uwagi :) cena 40-48zł za 60tabletek...czasem można serio przepłacić...

Ps. Globulki na infekcję 6szt 40zł...ehh badania na mój koszt też mnie nie ominą...ale jesteśmy na to gotowi, choć wolałabym nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy...usg prenatalne + test z krwi (lekarka poleciła co myślicie?) 350zl. Nie wiem ile u mojego lekarza, zwykle wizyta z usg 150zł, prenatalne chyba ta sama cena...a test z krwi muszę popytać o ceny...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
lilija z telefonu polecam z Tapatalka korzystać, a nie tej apki forumowej.

Izuś85 pappa Ci proponowała przed usg genetycznym? Ja zrobię ale raczej nifty albo harmony (droższe, ale bardziej miarodajne i pewne), ale jeśli będą wskazania po prenatalnych.
 
Dzięki za zwrócenie uwagi :) cena 40-48zł za 60tabletek...czasem można serio przepłacić...

Ps. Globulki na infekcję 6szt 40zł...ehh badania na mój koszt też mnie nie ominą...ale jesteśmy na to gotowi, choć wolałabym nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy...usg prenatalne + test z krwi (lekarka poleciła co myślicie?) 350zl. Nie wiem ile u mojego lekarza, zwykle wizyta z usg 150zł, prenatalne chyba ta sama cena...a test z krwi muszę popytać o ceny...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
A masz w.rodZinie chorych genetycznie?

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
lilija z telefonu polecam z Tapatalka korzystać, a nie tej apki forumowej.

Izuś85 pappa Ci proponowała przed usg genetycznym? Ja zrobię ale raczej nifty albo harmony (droższe, ale bardziej miarodajne i pewne), ale jeśli będą wskazania po prenatalnych.
O Boziu a co to? Hahahaha tapatalk... zaraz sobie wy...googluje

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dyana a robią u Ciebie na miejscu? Bo z tego co zrozumialam to gdzies je wysyłają?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry