reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
U mnie na razie żadnych zachcianek, ale to chyba jeszcze po prostu ze wcześnie:)

A jak Wasza cera? Podobno większości się poprawia ale czasem też pogarsza...
Moja... to masakra.
Wcześniej jak miałam pryszcza to ogłaszano to całemu narodowi... a teraz... duże 3 i bolesne :( plus jakaś dziwna sucha plama na brzuchu, ni to liszaj, ni to azs, ni to inne cholerstwo.
 
Kurde chyba po malu mi rosnie b-hcg bo z dzisiaj mam 1235 a 6.07 mialam 269. Wiem ze sie liczy co 48 albo 72h ale jakos mam wrazenie ze jest mniej niz powinno. Wg zalaczonych norm to 5-6 tydzien.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde chyba po malu mi rosnie b-hcg bo z dzisiaj mam 1235 a 6.07 mialam 269. Wiem ze sie liczy co 48 albo 72h ale jakos mam wrazenie ze jest mniej niz powinno. Wg zalaczonych norm to 5-6 tydzien.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Miedzy 6 - 18 to niemiarodajne. Powtórz po 48h wynik i zobaczysz wtedy jaki przyrost będzie. Nie ma się co na zapas martwić. A druga sprawa koniecznie oba wyniki z tego samego laboratorium.

U mnie z objawów zerowa kondycja, zgaga i mdłości (głównie na głodnego). A pęcherz mi się chyba o połowę zmniejszył.. Piersi zero dolegliwości, jeszcze nie załapały co je czeka ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Imie synka arabskie ale partner Polak :):) my nie jesteśmy za standardowymi imionami dla dzieci , dlatego szukamy jakieś inne :) co do jedzenia to ja średnio mam apetyt ale tak samo miałam w 1 ciazy i co ? I przytyłam 30 kg ! Czego do dzisiaj nie zrzuciłam :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry