reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
U mnie podobnie jak w pierwszej ciąży odpycha mnie od słodkiego. Mam ochotę na Kwaśne rzeczy. Poprzednio mogłam mieć słodko Kwaśne tym razem to słodko mi nie wchodzi. W poprzedniej ciąży nie wiedziałam jak mdłości wyglądają. Tym razem czasami mnie zaszczyca swoją obecnością.
 
Ja od kilku dni mam tragiczna ...pryszcz na pryszczu...


Dżol ja na pierwszej wizycie byłam wg om 5.2, wg usg 6 tyg i serduszka jeszcze nie było ale był juz zarodek. Za 1,5 tyg mialam sie zgłosić czyli dzis.

Ja chyba mam anginę [emoji25] gardło boli gorączka rośnie kurde No !!!!!! Oby tylko z maluszkiem nic sie nie stało. Jadę wcześniej moze mnie przyjmie w sumie tylko usg mam mieć...


74709jcg0i411sm0.png

Ja bym dzis nie szla gdyby gin. mi nie kazal [emoji3] jesli chodzi o mnie to tez zadnych zachcianek nie mam, cera ok., tylko piersi bola i nie bardzo moge spac na boku bo reka przygniatam, a jezeli chodzi o sennosc to budze sie 5-6 na siku i oczy mam jak 5 zl[emoji23] Ola daj znac po wizycie


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Siedzę i czekam w poczekalni, jechałam tak szybko i z takim przejęciem ze zatrzymała mnie policja :) prawie sie poryczalam i mowie ze jestem chora z gorączka i jadę do lekarza serduszko podglądać a on na to dobra spisze panią i pani pojedzie Bo dzis sie urodził mój chrześniak [emoji3][emoji3][emoji3]i jeszcze powiedział ze rozmawiał z lekarzem i na na pewno jest wszystko dobrze :) uffff miałam szczęście .. Teraz tylko zeby było wszystko ok na usg .

Co do płci to my bardzo chcemy synka, mąż marzy zeby w końcu autka kupować a nie same lalki i koniki :) ale gdyby była córeczka to tez będziemy sie cieszyć, wstępnie mamy juz nawet imię. Ja jednak czuje ze to bedZie synek, z córeczka wiedziałam od razu ze to dziewczynka.


74709jcg0i411sm0.png
 
Ja chciałabym córeczke,mimo,że już jedna w domu mam [emoji4]narazie przeżyć żadnych brak,choć nie ukrywam,że bardzo chciałabym już wiedzieć co będzie,oczywiście najważniejsze by było zdrowe,ale nie oszukujmy się każdy ma jakieś swoje typy [emoji6]w 13tyg idę pod koniec sierpnia na usg prenatalne spróbuję podpytać lekarza ale wątpię że ba tak wczesnym etapie coś mi powie,w 1 ciąży dopiero na polowkowym się dowiedziałam ,w sumie podejrzewam,że niektórzy lekarze nie chcą też tak wcześnie mówić żeby nie mylić pacjentki

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
Z córką dowiedziałam się o płci w 6mc bo się chowała.
Synka określił mi genetyk na badaniu w 13 tc, na podstawie nuba.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Siedzę i czekam w poczekalni, jechałam tak szybko i z takim przejęciem ze zatrzymała mnie policja :) prawie sie poryczalam i mowie ze jestem chora z gorączka i jadę do lekarza serduszko podglądać a on na to dobra spisze panią i pani pojedzie Bo dzis sie urodził mój chrześniak [emoji3][emoji3][emoji3]i jeszcze powiedział ze rozmawiał z lekarzem i na na pewno jest wszystko dobrze :) uffff miałam szczęście .. Teraz tylko zeby było wszystko ok na usg .

Co do płci to my bardzo chcemy synka, mąż marzy zeby w końcu autka kupować a nie same lalki i koniki :) ale gdyby była córeczka to tez będziemy sie cieszyć, wstępnie mamy juz nawet imię. Ja jednak czuje ze to bedZie synek, z córeczka wiedziałam od razu ze to dziewczynka.


74709jcg0i411sm0.png

Duzo osob przed Toba? Uwazaj na drodze jak bedziesz wracac bo wariatow nie brakuje.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie na warzywa i na kwaśne bardziej. Na słodycze nie mam ochoty, Ale najgorsze jest to ze zjem a po godzinie czuje ssanie w rzoladku i jadlabym dalej czy któraś też tak ma? :rofl:
 
Do góry