reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

W tym roku w lipcu pojechalismy z mezem do karpacza. Wchodzimy do sklepu , robimy zakupy i na koniec prosze ekspedientke o siatke na zakupy...
Ona stoi patrzy i pyta co chcialam bo nie rozumie ..
Ja do niej ze reklamowke...
Ona uradowana " trzeba bylo mowic ze zrywke pani chce a nie o jakiejs siatce pani mowi"

Na paragonie nawet doliczona byla zrywka :D


Kiedy pracowalam w markecie trudno mi sie bylo dogadac z ludzmi mowiacymi gwara. Mieszkam kolo poznania cale zycie ale rodzice sa z kielc i legnicy wiec gwary nie uzywali. A klienci przychodzili po "szabelek" "szneki" i inne cuda i byli w szoku ze ich nie rozumiem
Kochana, zrywka pochodzi z mojego regionu :) Pochodzę z okolic Kielc..... zrywka ma 2 znaczenia:
1. bo się szybko zrywa
2. bo są zwykle na jakiejś szpulce i trzeba zerwać żeby wziąć :)
W Warszawie. Rodzilabym w Lublinie ale jak takiego malutka odrazu do Warszawy brać po porodzie. Troche za dluga podróż dla noworodka. Więc urodze tu.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
dziewczyny to dawajcie znać gdzie w tej wawie się na poród wybieracie bo dla mnie to jest najcięższy orzech do zgryzienia :/

Co do kurtek to ja raczej kupowałam dopasowane i już nie mam w czym chodzić bo we wszystkim za zimno....
Paulyna - cieszę się, że wreszcie masz ten swój brzuszek....
Jolka - super, że wszystko się udało. Gratuluję i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
 
reklama
U nas jak proszę o ziemniaczka to kazdy wie[emoji1] ciekawe co na bajaderke powiedzą[emoji1]

f2w3d5qpsucmpe5w.png
Zaskocz ich :D
 
Kochana, zrywka pochodzi z mojego regionu :) Pochodzę z okolic Kielc..... zrywka ma 2 znaczenia:
1. bo się szybko zrywa
2. bo są zwykle na jakiejś szpulce i trzeba zerwać żeby wziąć :)

dziewczyny to dawajcie znać gdzie w tej wawie się na poród wybieracie bo dla mnie to jest najcięższy orzech do zgryzienia :/

Co do kurtek to ja raczej kupowałam dopasowane i już nie mam w czym chodzić bo we wszystkim za zimno....
Paulyna - cieszę się, że wreszcie masz ten swój brzuszek....
Jolka - super, że wszystko się udało. Gratuluję i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
No i teraz zrywka ma dla mnie sens :D
 
Ślub super, jak się ubieraliśmy do ślubu to naprawdę miałam załamkę po tych wszystkich perturbacjach ze szpitalem eh. Do tego mój - teraz już - mąż miał problemy w pracy, na dziś mieli oddać projekt no a byli w lesie poszczyknęło go w karku, że głową nie mógł ruszać.Oczywiście, jak się dowiedział, że jadę do szpitala to od razu wyszedł z pracy no i do mnie fruuu. Mamę bolała cała głowa od zęba, nie wiedziała czy odwoływać kucharkę i co zrobić z tym całym jedzeniem i w ogóle, stoły ubrane, wszystko kupione, a ze mną nie wiadomo co będzie, czy wyjdę na ślub. A moja świadkowa dostała grypy żołądkowej i cały piątek wymiotowała....katastrofa !! Ale na szczęście ślub się odbył, było super! Wszyscy się wyśmienicie bawili :) Atmosfera przeszła moje najśmielsze oczekiwania, a mąż bardzo o mnie dbał i był mega kochany. Ten dzień wynagrodził mi wszystkie stresy :)

Zdjęć nie wrzucam bo jednak wolę nie wrzucać ich w otchłań internetu :p
Jola gratulacje! Super ze mimo tylu przeciwności losu Wam się udało! Niech dalej już idzie z górki! [emoji4]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Looo dziewczyny miałam co czytać ! [emoji39]

Wróciłam z zakupów po pracy i kupiłam kurtkę w końcu [emoji779]️dałam za nią tylko 20£ co mnie serce nie bolało ;) musiałam kupić o 2 rozmiary większa bo o rozmiar większa była w sam raz a znając życie urosnę [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Misia nie ma co się skupić ze rosniesz bo to dzidzia rośnie! [emoji4]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana, zrywka pochodzi z mojego regionu :) Pochodzę z okolic Kielc..... zrywka ma 2 znaczenia:
1. bo się szybko zrywa
2. bo są zwykle na jakiejś szpulce i trzeba zerwać żeby wziąć :)

dziewczyny to dawajcie znać gdzie w tej wawie się na poród wybieracie bo dla mnie to jest najcięższy orzech do zgryzienia :/

Co do kurtek to ja raczej kupowałam dopasowane i już nie mam w czym chodzić bo we wszystkim za zimno....
Paulyna - cieszę się, że wreszcie masz ten swój brzuszek....
Jolka - super, że wszystko się udało. Gratuluję i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia


Z okolic kielc ? Mam duza rodzine w kielcach i okolicach :)
 
Wiecie co ja niektorych ludzi nie rozumiem. Do spozywczego mojej mamy przychodzi po zakupy kobieta ktora tez jest w ciazy termin koniec marca. Jest matka 2 dzieci w wieku gimnazjalnym . Chuda jak szczypior ale wszystkim mowi jaka nieszczesliwa jest z powodu tej ciazy bo bedzie gruba ! Codziennie rano 2 h spedza na silowni biega i jezdzi rowerem , dietetyczka ulozyla jej dieta ulozona na kojtajlach z warzyw prawie nie spozywa nic poza kojtajlami i zupa krem. Jest to bardzo bogata kobieta wiec przyjmuje jakies sprowadzane ziola na metabolizm. Wedlug mnie przesadza. Nie ma nic po srodku ? Albo zryc jak prosie albo sie glodzic :) a przeciez mozna normalnie. Swoja droga co za dietetyk uklada tam restrykcyjna diete z samych warzyw doslownie samych
Moze ma zaburzenia odżywiania? To choroba psychiczna i ciężko jest to chorej wytłumaczyć ze w okresie ciąży musi przytyć inaczej może narażać zdrowie i życie dziecka! A jeśli jest bogata to i dietetyka znajdzie takiego który dietę ułoży. Ot i tyle.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez wybralam sie dzisiaj na zakupy z corka ale udalo mi sie wejsc tylko do Primarku po kurtke dla niej I trwalo to chwilke bo ona nie nawidzia zakupow...Musze wybrac sie sama na spokojnie mam nadzije ze cos znajde sensownego>
 
reklama
Akaata,dzoaśka i czarownica jest nasz trochę ze wschodu;-)
Akaata o a gdzie będziesz rodzic?
Jolka super że mimo wielu przygód wszystko się udalo!
I Nas też się mówi siatka. Chodarusy też znam. Jak przyjechałam na Lubelszczyźnie to jak mówiłam że mam kapuze (kaptur) czy ze idę zasinac (zasypiać) to było zdziwienie
A na Lubelszczyźnie ze coś jest kupcze (kupione) albo ze ma sare (pieniadze).
 
Do góry