reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Witam wszystkie kobietki
Prawdopodobnie dołącze do marcówek! Drugi cykl starań i chyba sie udało [emoji5] 4 dzien spóźnia mi sie @, wyszły mi żyłki na piersiach i do tego dużo białego śluzu, jeśli chodzi o jakiekolwiek bóle to brak, jedynie od czasu do czasu czuje jakby cos mi jeździło w podbrzuszu ale nie są to mocne bóle. Sprawdzałam na inter jak byłby termin porodu jeżeli faktycznie bym zaciążyła to wychodzi w okolicach 1 marca 2017. Co o tym myślicie? Miałyście podobne objawy? Aa jeśli chodzi o test to robiłam w dniu kiedy powinna sie pojawić miesiączka ale wyszedł negatywny wiec poczekam jeszcze kilka dni na zrobienie kolejnego, na @ sie raczej nie zapowiada bo czuje sie w miarę normalnie [emoji3] pozdrawiam wszystkie kobietki czekające i starające sie o bejbika, Dora


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam wszystkie kobietki
Prawdopodobnie dołącze do marcówek! Drugi cykl starań i chyba sie udało [emoji5] 4 dzien spóźnia mi sie @, wyszły mi żyłki na piersiach i do tego dużo białego śluzu, jeśli chodzi o jakiekolwiek bóle to brak, jedynie od czasu do czasu czuje jakby cos mi jeździło w podbrzuszu ale nie są to mocne bóle. Sprawdzałam na inter jak byłby termin porodu jeżeli faktycznie bym zaciążyła to wychodzi w okolicach 1 marca 2017. Co o tym myślicie? Miałyście podobne objawy? Aa jeśli chodzi o test to robiłam w dniu kiedy powinna sie pojawić miesiączka ale wyszedł negatywny wiec poczekam jeszcze kilka dni na zrobienie kolejnego, na @ sie raczej nie zapowiada bo czuje sie w miarę normalnie [emoji3] pozdrawiam wszystkie kobietki czekające i starające sie o bejbika, Dora


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też mam termin na 1 marca :) wg ostatniej miesiączki
Powodzenia
 
Czuje się w miarę ok, strasznie bolą mnie piersi, czasem meczy zgaga, pobolewa podbrzusze noni czasem mi niedobrze .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To podobnie jak u mnie. Ale wczoraj wieczorem miałam stan podgoraczkowy i kiepsko się czułam.
e93c92fa8069cc52bbc5fd4b115e2a37.jpg
 
reklama
Do góry