reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Hej dziewczyny! Mam pytanko, ciagle czuje jakby jeździło mi cos w podbrzuszu, tam w środku, takie dziwne uczucie ale bezbolesne.. To normalne przy początkowej ciąży?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I reszta dziewczyn? Jak sobie radzicie z początkiem ciąży? Coś doskwiera, coś mdli? Pochwalić się:)
 
reklama
I reszta dziewczyn? Jak sobie radzicie z początkiem ciąży? Coś doskwiera, coś mdli? Pochwalić się:)
Mnie mdli jak się rano obudze. Wieczorami stan podgoraczkowy, piersi bolą jak nie wiem co. Brzuch boli jak na miesiaczke ale takie skurcze występują przy tym. No i na chleb i wędliny nie mogę patrzeć
 
Do góry