reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Super, ja robię na ogół pomidory, a w zeszłym roku miałam winę na dżemy. W roku jeszcze nie miałam siły na przetwory i jedyne co zrobiłam i zamroziłam wiśnie i jeszcze w dwa słoiki zalała wiśnie wrzącą woda z cukrem jako kompot na zimę, znalazłam taki przepis, ale nie miałam co do niego wiary dlatego tylko 2 słoiki.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Co robisz z pomidorów? Przecier?
Ostatnio stosowałam mustele- bardzo ok. Teraz szukam jakichś naturalnych eko specyfików ale nic nie widzę :-( skóra sucha nie mam siły sie cała balsamowac myślałam o emolium do kąpieli. Próbowała któraś z Was? Ps. Wiem ze to fuj i ropa ale nic lepszego do głowy mi nie przychodzi.
Jak chcesz naturalny balsam to polecam Nacomi dla przyszłych mam. W składzie ma masło shea, olej kokosowy chyba olej jojoba i inne. W 100% naturalny, zero chemii.
Można też oliwke Hipp używać. Albo olej ze słodkich migdałów tez jest ok.
Cześć dziewczyny od niedawna czytam forum ale dopiero teraz mam odwagę napisać.... mam do Was pytanie. Kiedy teraz dostanę @. Oto moja historia. Ostatnia miesiączka była 20 czerwca. 14 lipca coś mi mówiło że się udało i poszłam zrobić betę. Wynik 10. Od 16 lipca zaczęłam plamić. A od 18 lipca dostałam luteinę dop. 25 lipca trafiłam do szpitala i wynik bety 0,100 od razu kazali odstawić luteinę i tak zrobiłam. Od 25 do 30 krwawienie. Kurcze nie mam kogo zapytać, może któraś z Was miała podobna sytuację. Pomożecie?
Niestety nie umiem Ci pomóc :(

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co robisz z pomidorów? Przecier?

Jak chcesz naturalny balsam to polecam Nacomi dla przyszłych mam. W składzie ma masło shea, olej kokosowy chyba olej jojoba i inne. W 100% naturalny, zero chemii.
Można też oliwke Hipp używać. Albo olej ze słodkich migdałów tez jest ok.

Niestety nie umiem Ci pomóc :(

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, przecier. Później do zupki jest pyszny :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny od niedawna czytam forum ale dopiero teraz mam odwagę napisać.... mam do Was pytanie. Kiedy teraz dostanę @. Oto moja historia. Ostatnia miesiączka była 20 czerwca. 14 lipca coś mi mówiło że się udało i poszłam zrobić betę. Wynik 10. Od 16 lipca zaczęłam plamić. A od 18 lipca dostałam luteinę dop. 25 lipca trafiłam do szpitala i wynik bety 0,100 od razu kazali odstawić luteinę i tak zrobiłam. Od 25 do 30 krwawienie. Kurcze nie mam kogo zapytać, może któraś z Was miała podobna sytuację. Pomożecie?
To niestety była ciąża biochemiczna. W zeszłym roku miałam taką. Beta jednego dnia był 9, a po kilku dniach dostałam krwawienia. Jeśli 25. lipca dostałaś krwawienia to od tego dnia licz ostatni cykl. Przykro mi...
 
Do góry