reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Zwolnienia nie dała, ciąża to nie choroba, więcej do niej nie pójdę!
Dziewczyny muszę teraz zgłosić się do lekarza, który będzie prowadził moją ciążę, tylko gdzie...? Czy w przychodni przy Żelaznej przyjmują też na NFZ?
Co za babsko ja też zwolnienie zawsze dostawałam bez problemu pytają się mnie w jakich warunkach pracuje i dają
 
reklama
Dobra to teraz ja. Jestem pk wizycie. Wszystkie objawy ciąży minęły. Mdłości nie mam, cycki nie bolą. Szłam jak na ścięcie. W kolejce myślałam ze umre. A tu jest wszystko ok. Serduszko, tętno 162, wszystkie badania są rewelacja. Po ostatnich postach myślałam że bie doczekam do wizyty i obudzilam sie juz po 4. Zawał murowany. Na usg leżałam 40 minut bo sie maluch nie chciał odwrócić i tak dlugo go szturchał żeby jakas kość na twarzy zobaczyć. Maluch cały czas trzymał garde. Hehe

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1470309618614.jpg


Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1470309618614.jpg
    1470309618614.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 229
Dobra to teraz ja. Jestem pk wizycie. Wszystkie objawy ciąży minęły. Mdłości nie mam, cycki nie bolą. Szłam jak na ścięcie. W kolejce myślałam ze umre. A tu jest wszystko ok. Serduszko, tętno 162, wszystkie badania są rewelacja. Po ostatnich postach myślałam że bie doczekam do wizyty i obudzilam sie juz po 4. Zawał murowany. Na usg leżałam 40 minut bo sie maluch nie chciał odwrócić i tak dlugo go szturchał żeby jakas kość na twarzy zobaczyć. Maluch cały czas trzymał garde. Hehe

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Super! Gratuluję udanej wizyty. Ja mam to samo co ty! Czekam na poniedzialkowa wizytę jak na ścięcie... Objawy mi trochę minęły bolą mnie tylko piersi i to nie tak jak na początku. Czasem w podbrzuszu coś zaboli...
Który masz tydzień?

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobra to teraz ja. Jestem pk wizycie. Wszystkie objawy ciąży minęły. Mdłości nie mam, cycki nie bolą. Szłam jak na ścięcie. W kolejce myślałam ze umre. A tu jest wszystko ok. Serduszko, tętno 162, wszystkie badania są rewelacja. Po ostatnich postach myślałam że bie doczekam do wizyty i obudzilam sie juz po 4. Zawał murowany. Na usg leżałam 40 minut bo sie maluch nie chciał odwrócić i tak dlugo go szturchał żeby jakas kość na twarzy zobaczyć. Maluch cały czas trzymał garde. Hehe

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Super, super, super[emoji7] [emoji7] [emoji7]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry