reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ja mam na plus 1,5kg Ale tylko w brzuchu reszta wygląda szczupłej, hihihuhi. Wiadomo każdą z nas chciAła by przytyć jak naj mniej, ja jakoś nie ulegam zachciankom żeby jeść jeść i jeść ,Ale glodzic się też nie mam zamiaru, w pierwszej ciąży przytylam prawie 6 kg, w tej podejrzewam więcej ze względu na dwójkę.
 
A jaką masz startową wagę?

W ogóle chce któraś kontrolować ze mną swoją wagę?

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
Lililija my chyba miałyśmy taka sama, ok 71 prawda?:) ja mam chyba w tej chwili trochę więcej bo jestem chora, leżę i jem, a mi waga generalnie się bardzo waha.. generalnie obiecałam sobie ze tak do 85 kg mogę dobić (nie chce zakładać niereqlnych celów bo jestem wysoka i to nie ma sensu) :) a Ty ile byś chciała?


Powodzenia dziewczyny na wizytach :))

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosiak gratuluję, dzień dobrze się zaczyna :-)

Myślałam żeby zapisać startowe wagi i co tydzień dopisywać aktualne. Motywować się też jaknajbardziej

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
uff jestem już po :)

W związku z tym, że mój lekarz prowadzący jest na urlopie to badał mnie inny lekarz, bardzo miły gościu ale zdziwiło mnie to ze robił mi już usg przez brzuch :szok: myślałam że na tym etapie to jeszcze dopochwowo ...
U bąbelka wszystko w porządku, wg miesiączki 10 tydzień a bąbel duży na 11+4 :) fikał rączkami, nóżkami :) badania wszystkie w normie i 18 sierpnia kolejna wizyta bo wraca mój lekarz i musi mi resztę badań przepisać ten nie chciał się wtrącać za bardzo.

Do tego położna dała mi kartkę z informacją że jest darmowy program dla kobiet w ciąży po 10 tyg ciąży na bezpłatne badanie antygenu HPA-1a to jest jakiś konflikt płytkowy ... nie mam pojęcia o co chodzi, bo w pierwszej ciąży nie robiłam tego badania ale jeśli jest za free to skorzystam.
 
Gosiak gratuluję, dzień dobrze się zaczyna :-)

Myślałam żeby zapisać startowe wagi i co tydzień dopisywać aktualne. Motywować się też jaknajbardziej

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
Dziękuję:)
Super pomysł, chętnie dołączę z monitorowaniem wagi. U mnie 57kg i na razie bez zmian od początku ciąży.
 
reklama
uff jestem już po :)

W związku z tym, że mój lekarz prowadzący jest na urlopie to badał mnie inny lekarz, bardzo miły gościu ale zdziwiło mnie to ze robił mi już usg przez brzuch :szok: myślałam że na tym etapie to jeszcze dopochwowo ...
U bąbelka wszystko w porządku, wg miesiączki 10 tydzień a bąbel duży na 11+4 :) fikał rączkami, nóżkami :) badania wszystkie w normie i 18 sierpnia kolejna wizyta bo wraca mój lekarz i musi mi resztę badań przepisać ten nie chciał się wtrącać za bardzo.

Do tego położna dała mi kartkę z informacją że jest darmowy program dla kobiet w ciąży po 10 tyg ciąży na bezpłatne badanie antygenu HPA-1a to jest jakiś konflikt płytkowy ... nie mam pojęcia o co chodzi, bo w pierwszej ciąży nie robiłam tego badania ale jeśli jest za free to skorzystam.

Pięknie, gratuluję udanej wizyty:) bąbel już nie takie maleństwo, silny/a będzie;)
 
Do góry