reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja też ciągle śpiąca jestem, cały weekend odpoczywam, mój M obiadek nawer zrobił :-)
U mnie jeszcze nikt nie wie, czekamy na usg :-)
Któraś pytała o płyn do higieny intymnej, to ja kupiłam sobie soraya dla ciężarówek ;-)
 
reklama
Ja również dziś spędziłam dzień leżąc i nic nie robiąc. Rano poszłam do łazienki i zesłabłam. Zrobiło mi się czarno przed oczami i tylko zdążyłam mojego lubego zawołać... i tak kwitne cały dzień na kanapie... mąż zrobił obiadek pyszny a ja odpoczywam. Do tego wkurzam się, że ciągle jestem głodna a nie mam juz siły wiecej jeść..... :( Wizyte u lekarza mam 11 sierpnia i juz nie mogę się doczekać!! Chce juz usłyszeć serduszko <3
 
Ja również dziś spędziłam dzień leżąc i nic nie robiąc. Rano poszłam do łazienki i zesłabłam. Zrobiło mi się czarno przed oczami i tylko zdążyłam mojego lubego zawołać... i tak kwitne cały dzień na kanapie... mąż zrobił obiadek pyszny a ja odpoczywam. Do tego wkurzam się, że ciągle jestem głodna a nie mam juz siły wiecej jeść..... :( Wizyte u lekarza mam 11 sierpnia i juz nie mogę się doczekać!! Chce juz usłyszeć serduszko <3
Ja tez jestem cały czas głodna :( a najgorzej to rano chciałabym pospać ale z głodu się budzę [emoji53] cały czas bym coś jadła. .

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja tak z moim cudakiem [emoji76]
5cea3bafc2c389947d81e7b6e69e0b90.jpg



 
Hej dziewczyny dopisuje się do grupy, czy wy też jesteście pełne obaw? Stres związany z ciążą oraz tym czy wszystko jest ok odbiera mi radość tego stanu:( jutro ide do lekarza aby sprawdzić czy jest serduszko strasznie się boję
 
Ja tez jestem cały czas głodna :( a najgorzej to rano chciałabym pospać ale z głodu się budzę [emoji53] cały czas bym coś jadła. .

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie tez rano budzi głód... ale od dwoch dni mam zwykle herbatniki maslane i na śpiku dwa zjadam i spie dalej... zawsze pol godzinki dluzej bo tak to budze sie 6-7 :(
 
reklama
Heloooooo , jak minęła wspaniała niedziela?
Ja dziś gotowałam jako.jedyną na.forum Buhahahaha ;-) udka z kurczaka, sałata ze śmietaną i buraczki. Mniam.
Mieliśmy dziś gości, także hymmm uslugiwanie jednym słowem, ale.lubię mieć gości.

Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty.

Ola, wcześniej nie byłam u lekarza z tą głową.



Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry