reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Dzień dobry dziewczyny ! :)

Ja dzisiaj mam do zaliczenia dwa rodzinne grille jeden u mojej rodziny drugi u mojego męża :)
Założyłam dzisiaj sukienkę i wyglądam jak w zaawansowanej ciąży, z Mikosiem taki brzuchol miałam koło 18 tygodnia.... strach się bać jaki będzie wielki jak zaliczę dzisiaj dwa grille ! :D Miłego dnia dziewczyny !
 

Załączniki

  • IMG_20160730_095517.jpg
    IMG_20160730_095517.jpg
    172,4 KB · Wyświetleń: 117
reklama
Cześć dziewczyny :) u nas calutki weekend bez córki :) jakoś dziwnie tak w domu, nikomu nie trzeba usługiwać, cicho, nie ma bajek od rana.



A u mnie właśnie jak nigdy z bajkami ;) Mąż ma urodziny dziś, kupiłam mu gramofon i wsród starych płyt znalazłam bajki, których słuchałam codziennie za dzieciaka. Oczywiście w ryk ze wzruszenia ;) Hormony mi mózg ryją ;)

Cluue faktycznie widać brzuszek! Zgrabny! U mnie jeszcze nic, chyba, że wzdęcia wieczorem :p Waga pół kilo w dół, może dlatego, że słodyczy nie jem? Bo nie wymiotuje.
 
Cluue brzusio zgrabny.
Mnie to wywaliło jak nie wiem... ale u mnie wszystko świeże po niedawnym porodzie.

Wszystkozajęte najlepszego dla męża, moja córka też ma dzisiaj urodziny ;))

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry dziewczyny ! :)

Ja dzisiaj mam do zaliczenia dwa rodzinne grille jeden u mojej rodziny drugi u mojego męża :)
Założyłam dzisiaj sukienkę i wyglądam jak w zaawansowanej ciąży, z Mikosiem taki brzuchol miałam koło 18 tygodnia.... strach się bać jaki będzie wielki jak zaliczę dzisiaj dwa grille ! :D Miłego dnia dziewczyny !
O rany! Ale fajny! A który tydzień teraz masz?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewuchy! Ja sobie leniuchuje :) Maz zabral Laurke do parku to korzystam :) Dzisiaj raczej nosa z domu nie wystawie,bo taki upal,ze nie ma czym dychac,o 10 juz 30 stopni bylo.Wczoraj bylam zalozyc karte ciazy,mam mnostwo badan do zrobienia. Co do objawow to nie jest tak zle,mdlosci sa ale do zniesienia,najbardziej jak jestem glodna,od slodyczy to zupelnie mnie odrzucilo.Na razie jestem -1 kg.
 
Wo
Dzień dobry dziewczyny ! :)

Ja dzisiaj mam do zaliczenia dwa rodzinne grille jeden u mojej rodziny drugi u mojego męża :)
Założyłam dzisiaj sukienkę i wyglądam jak w zaawansowanej ciąży, z Mikosiem taki brzuchol miałam koło 18 tygodnia.... strach się bać jaki będzie wielki jak zaliczę dzisiaj dwa grille ! :D Miłego dnia dziewczyny !
Wow ale zgrabniutki brzucholek :)
 
Hej dziewczyny! Wczoraj mialam fatalny dzien... mialam odruchy wymiotne i tak mi podraznilo zoładek , ze myslałam, ze umrę z bólu.... ciągle jestem głodna i wczoraj zjadlam zupe mleczna potem banan, nektarynka i mialam takie wzdecia, ze szok;( i nadal bylam glodna...;( dzis juz lepiej, wyskoczylam wlasnie do biedronki i kupilam kaszke i wlasnie sie nia zajadam z dodatkiem borówek... tego mi bylo trzebA :D poki co 300 g mniej na wadze :D
 
Ja mojego Olka urodziłam 18tego 2013 jak roczny macierzyński miał wejść od tego dnia :) a później to zmienili i było od stycznia. A ja nogi trzymałam -5 dni po terminie było hehe

Dziewczyny znacie jakąś stronkę ciekawą z rzeczami dla kobiet w ciąży ? myślałam o jakiejś bluzce która ma smieszny motyw na brzuszku ;))
Moja corka tez jest z tego samego rocznika :) Twoj synek chodzi juz do przedszkola?
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny ! :)

Ja dzisiaj mam do zaliczenia dwa rodzinne grille jeden u mojej rodziny drugi u mojego męża :)
Założyłam dzisiaj sukienkę i wyglądam jak w zaawansowanej ciąży, z Mikosiem taki brzuchol miałam koło 18 tygodnia.... strach się bać jaki będzie wielki jak zaliczę dzisiaj dwa grille ! :D Miłego dnia dziewczyny !
Jaka chudzinka :) Zazdraszczam, ja wyglądam jak z reklamy opon michelin :) 160 cm i 65 waga. Czyli zaczynam o 15 kg więcej niż przy dziewczynkach 12 i 9 lat temu.
 
Do góry