reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Witam,
Chciałabym dołączyć do Waszego forum.
Mam na imię Magda, mam 30 lat i termin z OM na 26 marca.
Nie jest to moja pierwsza ciąża, mam juz 4 letnia córcię Laure [emoji6]
Pozdrawiam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witamy i zapraszamy [emoji4] mamy podobne terminy, ja mam 27[emoji4]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Hej dziewczyny, ja dziś troszkę lepiej sie czuje, siedzę sobie w kokonie na tarasiku:) u nas straszny upał, nic mi sie nie chce:p
Clue ale brzuszek :) u mnie jeszcze az tak nie widać ale coś juz jest, za tydzień powiemy rodzicom jeśli na usg będzie ok wszystko
Co do chipsów to ja mam na nie mega ochotę, wczoraj zjadłam pół paczki cebulowych :p
 
Witam,
Chciałabym dołączyć do Waszego forum.
Mam na imię Magda, mam 30 lat i termin z OM na 26 marca.
Nie jest to moja pierwsza ciąża, mam juz 4 letnia córcię Laure [emoji6]
Pozdrawiam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj. [emoji4] Gratuluję. Ja też mam czteroletnią córkę. Powiedzieliście już Laurze o rodzeństwie?[emoji4]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Clue ale super brzuszek :)

My dopiero po śniadaniu, korzystamy z tego że jeszcze we dwójkę i można spać w weekend do woli ;)) wczoraj byliśmy wieczorem na kolacji i na nowym bournie, dziś relaks w domu. Planuję posprzątać mieszkanie w końcu :D dla mnie to relaks, uwielbiam sprzątać :D mam tylko nadzieję że będę miała energię.. miłego dnia dziewczyny :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, my po nocach filmy oglądaliśmy, spanie po 3:00 :) od 7:00 mąż urzędował, a ze ja byłam nie dotykaj, nie budź, to grał na konsoli i zasnął na kanapie ;) teraz on śpi, ja po spacerze z psem, zjem coś, na małe zakupy i nad jezioro dupsko pakujemy :) pogoda super, ciepło i wiaterek :) kurczę muszę zacząć sie pilnować z jedzonkiem :) zwłaszcza, że mdłości coraz cześciej odpuszczają :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja dzisiaj się zważyłam i jest -1kg. [emoji4] Z Lilą w ciąży przytyłam tylko 8kg. Mam nadzieję, że tym razem powtórzę ten wynik. [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Super :) a można zapytać ile masz wzrostu i czy z natury jesteś raczej szczupła? Zastanawiam się jaka jest zależność, ja jestem wysoka i "normalna" powiedzmy, ani chuda ani specjalnie gruba, i zastanawiam się jak to będzie :) moja mama przytyła sporo ale ona o siebie nigdy nie dbała a ja dbam bardzo, więc staram się tym nie martwić; )

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry