reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

dzoł serduszko moze sie pojawić nawet dzis wieczorem lub jutro :) moze akurat o jeden dzien za wczesnie poszłas.
MoniaKari Karimek to imie arabskie czy indyjskie?
dziewczyny macie jakies zachcianki? Ja mam taka ochotę na słodycze, ze szok, dzien bez batonika/ czekoladki to dzien stracony, masakra, lubie slodkie, ale teraz to juz przesada, juz przytyłam 1 kg przez to w ciagu tygodnia!! :/
 
reklama
Zrobilam juz krew, w czwartek rano mam powtorzyc. Myslicie ze jak zrobie w srode popoludniu to wynik bedzie miarodajny? Nie chce sie spoznic do pracy, tym bardziej ze w piatek musze pol dnia sie zwolnic na wizyte [emoji45]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Pewnie, możesz zrobić w środę, bo pora dnia nie ma znaczenia. Tylko przyrost nie będzie pewnie trzykrotny, zresztą w czwartek też mógłby taki nie być. Trzymam kciuki czekając na swój drugi wynik bety:)
 
dzoł serduszko moze sie pojawić nawet dzis wieczorem lub jutro :) moze akurat o jeden dzien za wczesnie poszłas.
MoniaKari Karimek to imie arabskie czy indyjskie?
dziewczyny macie jakies zachcianki? Ja mam taka ochotę na słodycze, ze szok, dzien bez batonika/ czekoladki to dzien stracony, masakra, lubie slodkie, ale teraz to juz przesada, juz przytyłam 1 kg przez to w ciagu tygodnia!! :/

Ja tak miałam w pierwszej ciazy tylko słodkie i to był objaw na dziewczynkę, teraz mam ochotę tylko na ryby ...


74709jcg0i411sm0.png
 
Dżoł, jak była zarodek to na pewno wszystko jest w porządku :tak: ja byłam 15 lipca na wizycie i był tylko pęcherzyk ale ja poszłam dużo za wcześniej bo po zwolnienie, bo mam pracę fizyczną.
 
Echhh słodkie, kwasne, pikantne, słone..... żarłam dosłownie wszystko!! Przez co przytyłam 27 kg! Na szczęście zrzuciłam wiecej
 
dzoł serduszko moze sie pojawić nawet dzis wieczorem lub jutro :) moze akurat o jeden dzien za wczesnie poszłas.
MoniaKari Karimek to imie arabskie czy indyjskie?
dziewczyny macie jakies zachcianki? Ja mam taka ochotę na słodycze, ze szok, dzien bez batonika/ czekoladki to dzien stracony, masakra, lubie slodkie, ale teraz to juz przesada, juz przytyłam 1 kg przez to w ciagu tygodnia!! :/

U mnie na razie żadnych zachcianek, ale to chyba jeszcze po prostu ze wcześnie:)

A jak Wasza cera? Podobno większości się poprawia ale czasem też pogarsza...
 
U mnie na razie żadnych zachcianek, ale to chyba jeszcze po prostu ze wcześnie:)

A jak Wasza cera? Podobno większości się poprawia ale czasem też pogarsza...

Ja od kilku dni mam tragiczna ...pryszcz na pryszczu...


Dżol ja na pierwszej wizycie byłam wg om 5.2, wg usg 6 tyg i serduszka jeszcze nie było ale był juz zarodek. Za 1,5 tyg mialam sie zgłosić czyli dzis.

Ja chyba mam anginę [emoji25] gardło boli gorączka rośnie kurde No !!!!!! Oby tylko z maluszkiem nic sie nie stało. Jadę wcześniej moze mnie przyjmie w sumie tylko usg mam mieć...


74709jcg0i411sm0.png
 
Ola fasola gdybym była w ciazy z dziewczynka to był by szczyt mojego szczescia, wiadomo z synka tez sie uciesze, tym bardziej, ze długo sie w ogole o ciaze staralismy, wiec wazne zeby było zdrowe, ale dziewczyna to by była taka wisienka na torcie ;)
Lilija ja w 1szej ciazy przytyłam 17 kg, ale ok. 5 kg to była woda uzbierana w organizmie (nie mowie tu o wodach płodowych), tylko taka byłam opuchnieta. Ale pozniej wszystko ładnie zrzuciłam.
Gosiak u mnie cera idealna, od razu po tym poznałam, ze chyba cos sie swieci :)
 
reklama
Mój synek ma na imie Karim :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba Monia ma męża pochodzenia arabskiego :-) Znam kilku Karimow. Jeden to mój przyjaciel z Maroka. Ja umówiłam sie dzisiaj z innym lekarzem na wizytę. Moja koleżanka, majaca ciaze patologiczną bardzo mi go poleca, a w związku z tymi moimi plamieniami, chciałabym skonsultować to jeszcze z kimś innym. Wizytę mam juz niedługo i czuje jak mi poziom stresu wzrasta aaaaaaaa...!!!!
 
Do góry