reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

To ja tez od dwóch godzin próbuje spać i nic, w żadnej pozycji nie czuje sie komfortowo...ale oczy mi sie zamykają tylko co z tego jak nie wygodnie jest...zobaczymy teraz czy coś wyjdzie z tego...
 
reklama
U mnie pewnie by nie przeszło nieodwiedzanie 2tyg. W szpitalu juz bd wędrówki na 100%. Tzn jak sie bd zle czula to mam zamiar pow sory ale nie chce nikogo widziec. P tylko moze a reszta spadac

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Dzień dobry dziewczyny:)
U mnie tez odwiedzin raczej nie unikniemy. W szpitalu nie chce, ale jak już wrócę i bedzie ok to niech wpadają:)
 
U mnie w szpitalu niema odwiedzin, znaczy są ale po za oddzialem W takim pokoiku odwiedzin, ale tam z dzieciatkiem się niewychodzi. Oddział jest tylko dla pacjentek i personelu, nikt z zewnątrz niema wstępu na noworodki.
 
U mnie raczej też się nie obędzie bez odwiedzin w szpitalu. Tzn mam cały czas taką nadzieję, że nikt nie przyjedzie, ale teściowa chyba nie wytrzyma...
 
U mnie w szpitalu niema odwiedzin, znaczy są ale po za oddzialem W takim pokoiku odwiedzin, ale tam z dzieciatkiem się niewychodzi. Oddział jest tylko dla pacjentek i personelu, nikt z zewnątrz niema wstępu na noworodki.
u nas dokładnie tak samo :) w domu, jak będziemy już na pewno rodzice przyjadą, mama zostanie troszkę ze mną być może :) (mają 350 km do nas) , teściowa też, chociaż mam nadzieję, że bez noclegu :p pali fajki i nie chcę, żeby mi na balkon co chwilę wychodziła i wietrzyła mieszkanie i wchodziła ze smrodem

A tak w ogóle to dzień dobry :)
Wskakujemy dzisiaj w 33 tydzień :)
 
reklama
Do góry