reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

U mnie dziewczynki jak narazie od rana do wieczora mdłości to cud że jeszcze nie spawam :-D ale najlepiej jest jak idę z córką na plac zabaw modlę się żeby mi się nie ulało przy dzieciaczkach ;-)
 
reklama
W czwartek pisalam o plamieniu. Biore luteine a przed chwila mialam rzadka krew [emoji27][emoji26] wzielam 2 luteiny i leze . Wizyta w poniedzialek ale mam zle przeczucia [emoji26]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
W czwartek pisalam o plamieniu. Biore luteine a przed chwila mialam rzadka krew [emoji27][emoji26] wzielam 2 luteiny i leze . Wizyta w poniedzialek ale mam zle przeczucia [emoji26]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Nie panikuj. Wiem, że to trudne, bo już miałam, ze trzy zawały z tego powodu. Krwawię i plamię od tygodnia, 2 usg potwierdziły, że z kropkiem ok, serduszko pika. Podobno nawet 30% ciężarnych tak ma. Byłam nawet w szpitalu i tam wszyscy na luzie. Jeśli nie jest to jasna, pulsująca krew w dużych ilościach i nie masz skurczów to najpewniej jest ok. Jeśli się pogorszy to na izbę, ale jeśli już bierzesz lutkę to nic poza nospą i magnezem nie beda mogli dla Ciebie zrobić na tak wczesnym etapie.
 
Ja dzisiaj tez poleciałam do giną, bo nasilily mi sie plemienia. Mam je, hum....od 2-3 tygodni a dzisiaj jak wstalam rano to się przeraziłam!!! Pojechalam do lekarza, zrobil usg, dzidzia rośnie, bije jej serduszko, nadal mam małego krwiaka i to może być przyczyną. Lekarz kazal sie oszczędzać, brać duphaston i cóż czekać. Mi powiedzial, ze 3 na 10 jego pacjentek w ciąż ma plemienia i sa szczeslwe rozwiązania. Bądźmy dobrej mysl
 
Ale automatycznie przestaly mnie piersi bolec Jak przy pierwszym poronieniu [emoji26] chyba juz po wszystkim...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Nie panikuj. To moja 7 ciąża ikażda jest inna, zupełnie. 4 razy poroniłam.
Jak masz schizować to jedź do szpitala, stres źle wpłynie na dziecko.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zgadzam się, jedź i zrób usg jak masz sfixować. Ja pojechałam do szpitala i tylko się wkurzyłam bo mnie przyjęli, sprawdzili szyjkę, a usg dopiero na drugi dzień zrobili wiec sobie w brodę plułam, że nie pojechałam od razu do gabinetu na usg, tylko noc w szpitalu i w sumie bez wieści. A piersi mnie akurat nie bolały wcale i nie bolą. Wydawało mi się, że mdłości i zgaga przeszły ale chyba tylko stres je przytłumił.
 
reklama
Do góry