reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
O jejkuuuu dzisiejszy dzień i 8tc bleee jeszcze tydzień temu że ok,cycki bolą (dziś to dopiero bolą) ;), lekko plecy i podbrzusze...a od wczoraj jestem beznadziejna mdłości,roztrzęsienie, zawroty głowy. Dzidzia co Ty wyprawiasz z Mamą? Jutro jedziemy do Gdańska, ja będę prowadziła większość trasy (ugh jak dam radę? Ale siedząc na pasażera pol auta będzie w wymiocinach...). I oczywiście jeszcze nic nie spakowałem ;) teraz wypiłam napar z imbiru i ob lepiej minsię zrobiło. Mąż w pracy :( jak nie dam rady to będzie po nocach mi pomagał i tyle...a jak u was?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a jak to u Was jest ze sluzem?
U mnie mnóstwo białego wodnistego czasem lekko rozciagliwy...
I jeszcze strasznie pogorszyła mi się cera
 
Dziewczyny a jak to u Was jest ze sluzem?
U mnie mnóstwo białego wodnistego czasem lekko rozciagliwy...
I jeszcze strasznie pogorszyła mi się cera
Cały czas mam białawo żółty... raz więcej raz mniej... Doktor dziś mi powiedział że śluz będzie i może być małe plamienie. Niepokoić mogę się dopiero jak plamienie będzie przypominac okres a ból podbrzusza będzie coraz mocniejszy. Nie mam przejmowac się zadnym pobolewaniem po bokach ani lekkim (jak na okres) podbrzusza.
 
U mnie objawy ustały, podbrzusze nie boli, a mdli mnie jedynie w aucie. Jedynie trochę senna jestem, ale to przez zapalenie oskrzeli moje i synka. Dostałam antybiotyk , biorę, ale mam fefra jak cholera!
 
Rozumiem że lekarz codziennie ma kontakt z badaniem śluzu, ale bez przesady.sądzę że mms nie był czymś normalnym, zazwyczaj w takich sytuacjach dzwoni się do lekarza lub jedzie na ip. Zresztą zjazdy robi jak chce, ale ja bym nic takiego nie wysłała.
 
Dziewczyny, to moja 3 ciąża, poród byłby 2. Mdli mnie na czosnek i cebulę i nagle, totalnie nie mogę jeść wędlin, mięsa, słodyczy i generalnie od razu złapało mnie zapalenie pęcherza i jakieś gin. problemy.
Za dnia chodzę struta, zmeczona i obolała (problemy z siusianiem m.in) a wieczorem się uaktywniam i normalnieję, czyli ogólne prace domowe. Ma tak ktoś, czy to normalne? Bo nie przypominam sobie aby takie "cyrki" były podczas ciąży z córcią
 
reklama
Do góry