reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Niby tak jest tego wiecej, ale mi jakoś kolorystyka chłopięca sie bardziej podoba. A i tak kupiłam mega pakę ubranek i chyba to mi starczy dla małej. I tak te dzieciaczki tak szybko rosną ze nie ma co szaleć z garderoba:p
 
Ja sie zdecydować nie mogłam czy iść czy nie, ale koleżanka mnie namówiła no to lecę:) mam nadzieje ze bedą zajęcia z chustami bo bym bardzo chciała. Oczywiście ze dam znac jak było:)
daj znać, ja z naszej jestem bardzo zadowolona :)
chustę mam już kupioną, ale po porodzie chcemy umówić się na indywidualne przeszkolenie z chustą już z córeczką :)

anik. dobrze że wszystko super na wizycie, ja odliczam już do piątku, ciekawe ile waży nasza panna :)

Byłam u okulisty, wzrok badany ostatnio 1,5 roku temu ponad, ciut się pogorszyło, ale 3 miesiące po porodzie mam zbadać znowu, bo w ciąży może się ciut pogorszyć zawsze...
 
Jolka bedzie dobrze[emoji8]zastosuj zalecenia i na nast usg bedzie radość [emoji8]

Ania no to juz prawie 2kg szczescia do noszenia[emoji3]

Wczoraj bylismy na SR i stwierdzam ze dzisiaj ide szukac pilki w dobrej cenie i kupuje :)pokazala nan pozycje do rodzenia rozne i 3rodzaje oddechow a ba pilce np pozycje z mezem i jak sie tak.polozylam to mi sie tak dobrze dla kregoslupa zrobilo ze juz teraz bede meczyla P o to[emoji23] no przed samym porodem jak zbliza sie termin (tak od tyg juz na pewno)poleca podskoski intensywne jak w czasie porodu i ruchy na pilce to moze przyspieszyc porod bo pomaga dziecku sie ustawic tez. Wiec bede skakac[emoji3]jeszcze mylismy dzieciaczki. Nie dotarla 1para wiec podzielilismy sie na gr 2i3 no i dziewczyna ze mna co byla ma termin dzien przedemna ale jak pytaja to ona mowi rozpoczetymi tygodniami a ja skonczonymi jak moj gin i polozna i jak chyba w szpitalu uznaja. Np 28+6to dla mnie dalej 28a dla niej 29.

Ogólnie mam odczucie ze sa bardzo nastawieni na podawanie zzo. Ja mowilam ze nie chce ale teraz sama juz nie wiem...podaja 5-6cm i oxy do tego i mowia ze zdecydowana wiekszosc rodzi w ciagu godziny od tego...no nie wiem.zobaczymy jaki bol bedzie.

Do szpitala dla dzidzia w sumie mam zabeac masc,chusteczki i pampersy i smoczek to zawiele tego nie ma. Moge wlasne ubranka ale nie biore.pieluszki tetrowe zabiore pod buzie jakies i tyle.do 1walizki jest plan spakowanie sie [emoji1]

A na SR jeszcze polozna gadala do panow zeby uswiadomic ich jacy moga byc pomocni nam. Mam nadzieje ze P bedzie[emoji3]

Kurde miałam przeskoczyć na styczniowki i lutowki w porodach bo narazie czytalam tylko grudzień [emoji12]

No i w ogole to boli mnie brzuch..prawy bok albo pieczenie pecherza jakby tez. Dzisiaj ide na tsh,ft4,magnez,mocz,morfo,proby watrobowe...i chyba tyle mam zapisane. Sama juz nie wiem..

Jeszcze o12beda.panowie zakladac nam nasza tv i net na nowym a ja mam zamiar pozbyc sie goet ubran w worach co aa w pokoju bo w sobote najpozniej beda.do odbioru dywany z prania to juz bym chciała je rozlozyc i zeby bylo ladniej niz teraz bo przeprowadzki nie da sie ukryć narazie[emoji12]



f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Ale jestem wykończona obudziłam sie przed 5 aby pójść do toalety potem próbuje jeszcze na trochę sie zdrzemnąć i nie ma szans, a dzień wcześniej specjalnie poszliśmy na spacer i pochodzić trochę abym mogła przespać cas noc No i guzik z pętelka...nie mam kiedy odpocząć...normalnie masakra...macie jakieś sposoby aby zrelaksowanym położyć sie spać i pospać przynajmniej te 6 godz??
Jak tak dalej pójdzie to ja zwariuje...w dzień nie mam jak odespać...
 
U mnien najlepiej sprawdza sie wysiłek fizyczny oczywiście dostosowany do mnie. Jak tak spacerek dłuższy sie zrobi, posprzątam coś to wtedy zdecydowanie lepiej śpię.

Ja tez mam w piątek lekarza. Zobaczymy ile moja kruszyna wazy ;)
 
reklama
Szanowne Panie.
Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka.
W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety.
Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej.
Dziękuję
https://www.webankieta.pl/ankieta/256260/ocena-sposobu-zywienia-i-stanu-wiedzy-zywieniowej-kobiet-ciezarnych.html
 
Do góry