reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
ja po wizycie, z małą wszystko ok:) pessar na miejscu, mocno trzyma szyjkę :)
zdjęcia nie mam bo nie chciała współpracowac [emoji14] :(
Hej mam pytanie, przed świętami byłam w szpitalu 1cm szyjki [emoji46] założyli mi ten peesar bolało strasznie. Czy wodniste uplawy to norma wiem że mają jakieś być ale ze taka woda ? Ja to i tak bede lezec do konca zapewne A wizyta dopiero 5go

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej mam pytanie, przed świętami byłam w szpitalu 1cm szyjki [emoji46] założyli mi ten peesar bolało strasznie. Czy wodniste uplawy to norma wiem że mają jakieś być ale ze taka woda ? Ja to i tak bede lezec do konca zapewne A wizyta dopiero 5go

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
ja odkąd mam pessar mam nieco większe upławy ale zwykła wkładka sobie z nimi radzi ale moja dr mowila ze moga byc i wodniste.. ze nawet podpaska moze byc potrzebna.

mnie zakladanie nic nie bolalo.. moze w szpitalu nie byli delikatni? ja prywatnie zakladalam wiec wiesz.. jak 250 zl zobaczyli to i delikatnosc w sobie znalezli :p
 
ja odkąd mam pessar mam nieco większe upławy ale zwykła wkładka sobie z nimi radzi ale moja dr mowila ze moga byc i wodniste.. ze nawet podpaska moze byc potrzebna.

mnie zakladanie nic nie bolalo.. moze w szpitalu nie byli delikatni? ja prywatnie zakladalam wiec wiesz.. jak 250 zl zobaczyli to i delikatnosc w sobie znalezli :p
Hehe może i tak [emoji5] nie wiem mi mówili że będzie boleć i bolało ale chwilę więc bez tragedi [emoji2]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej mam pytanie, przed świętami byłam w szpitalu 1cm szyjki [emoji46] założyli mi ten peesar bolało strasznie. Czy wodniste uplawy to norma wiem że mają jakieś być ale ze taka woda ? Ja to i tak bede lezec do konca zapewne A wizyta dopiero 5go

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Ojej a co się stało, że aż tak bardzo się skróciła? Wysiłek fizyczny czy co? Który to tydzień?

Ja niby mam z szyjką wszystko ok ale upławy mam bardzo wodniste, nie raz wydaje mi się, że się zsiusiałam... martwiłam się, że to wody podciekają ale ponoć ilość wód jest w porządku i szyjka zamknięta...więc może tak ma być.

Nie martw się :*
 
Do góry