reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
W piątek popelnie przestępstwo pojadę samochodem do pepco które mieści się na parterze i wyjdę N 15 minut napcham koszyk i zostawię Marcinowi przy kasie [emoji2]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
hehe wariatka, no ale plan jest dobry :D tylko szybko pakuj, bo ja w pepco to zawsze krążę i krążę... :D
 
Ojej a co się stało, że aż tak bardzo się skróciła? Wysiłek fizyczny czy co? Który to tydzień?

Ja niby mam z szyjką wszystko ok ale upławy mam bardzo wodniste, nie raz wydaje mi się, że się zsiusiałam... martwiłam się, że to wody podciekają ale ponoć ilość wód jest w porządku i szyjka zamknięta...więc może tak ma być.

Nie martw się :*
Nie poprostu jest niewydolna, nie wiadomo czemu [emoji53] w ciągu 2 tyg z 2.5 cm dobiła do 9mm [emoji46] ponad tydzień w szpitalu zastrzyki na rozwój płuc antybiotyk i inne przyjemności. Miałam wybór szew mc Donalda lub peesar ze względu ze to był 26tydz zdecydowaliśmy ze bezpieczniej peesar bo szew to w sumie operacja ciagniecie szyjki sszywanie jej więc mniejsze prawdopodobieństwo spowodowania akcji porodowej tera mam 27 i 2 dzień i już jestem coraz spokojniejsza. Ale powiem szczerze osiwialam doslownie

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
hehe wariatka, no ale plan jest dobry :D tylko szybko pakuj, bo ja w pepco to zawsze krążę i krążę... :D
Nie mogę właśnie za szybko [emoji5] wejdę na 5/10 minut i wyjdę [emoji5] mówiły że muszę się trochę ruszać bo raz ze oszaleje a dwa zakrzepica może wystąpić [emoji53] eh idę dojem sernik bo jeszcze się zepsuje [emoji2]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
kurcze az tak rygorystycznie? ja zanim mi zalozyli krazek (ok 23 tygodnia) nie moglam nigdzie wychodzic teraz z nim moge funkcjonowac tylko sie nie przemeczac i nie dzwigac..
 
Do góry