reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

gosiek_ witam i gratuluje!

Carolajna32 kciuki za usg.
Co do stroki nie zauważyłam stronniczości, raczej wydawało mi sie,że jest przychylna niektórym produktom z uwagi na pozytywne składy.

Jedna z dziewczyn założyła wątek o blogach, wypisałam tam kilka ciekawych propozycji , ale moją ulubienica jest hafija (hafija.pl)
 
reklama
Dziewczyny ja juz po wizycie, jest serduszko :D na razie wszystko dobrze wyglada, mam juz karte ciazy załozona, dziwne, ze tak szybko zalozyli, ale fajnie :) ciesze się :)
Co do balsamów to ja kupie albo elancyl albo mustele, jednak na kremie nie ma co oszczedzac, lepiej kupic sprawdzoną markę, z tego względu, ze usunięcie rozstepów kosztuje 10 razy tyle co krem i nie zawsze jest skuteczne. Wiadomo, ze kremy nie sprawią, ze ani jeden rozstęp sie nie zrobi, ale znacznie zmniejsza szanse, na pojawienie się ogromnych czerwonych rozstępów.
 
Dziewczyny ja juz po wizycie, jest serduszko :D na razie wszystko dobrze wyglada, mam juz karte ciazy załozona, dziwne, ze tak szybko zalozyli, ale fajnie :) ciesze się :)
Co do balsamów to ja kupie albo elancyl albo mustele, jednak na kremie nie ma co oszczedzac, lepiej kupic sprawdzoną markę, z tego względu, ze usunięcie rozstepów kosztuje 10 razy tyle co krem i nie zawsze jest skuteczne. Wiadomo, ze kremy nie sprawią, ze ani jeden rozstęp sie nie zrobi, ale znacznie zmniejsza szanse, na pojawienie się ogromnych czerwonych rozstępów.
Super, gratuluję serduszka!
Mi kartę dr założyła, chociaż był tylko pecherzyk, ale wiedziała że wyjeżdżam i wie jak kobiecie na tym zależy :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny co do tematu pracy -ja chciałabym.popracować do.końca października,jak będę się czuła dobrze to może nawet do końca roku by się udało,wiadomo że nie chce się chodzić ,wstawać szczególnie teraz jak są mdłości,ale obecnie od wtorku siedzę z córeczka na l4,bo jest chora i powiem wam,że gdybym już miała siedzieć tyle czasu w domku to bym chyba jajo zniosła...nie wiem czy dobrze się wyraziłam,mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi [emoji6]

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskawka! Super! Ciesze się, że wszystko dobrze! Takie wiadomości napawają mnie optymizmem :D Ja jeszcze 3 godziny...
 
reklama
Dziewczyny co do tematu pracy -ja chciałabym.popracować do.końca października,jak będę się czuła dobrze to może nawet do końca roku by się udało,wiadomo że nie chce się chodzić ,wstawać szczególnie teraz jak są mdłości,ale obecnie od wtorku siedzę z córeczka na l4,bo jest chora i powiem wam,że gdybym już miała siedzieć tyle czasu w domku to bym chyba jajo zniosła...nie wiem czy dobrze się wyraziłam,mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi [emoji6]

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja cie rozumie siedzę z córką od dwóch lat na wychowawczym :-D czasem tylko idę do pracy za urlopy. Teraz idę w poniedziałek i do soboty więc będzie relaks :-D
 
Do góry