reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Mnie mdli cały czas z córką wymioty miałam do 7 miesiąca. Piersi to tragedia jak kamienie ale to pewnie dlatego że ja noszę bardzo bardzo duży rozmiar :-D
 
reklama
Dziewczyny ja juz po wizycie, jest serduszko :D na razie wszystko dobrze wyglada, mam juz karte ciazy załozona, dziwne, ze tak szybko zalozyli, ale fajnie :) ciesze się :)
Co do balsamów to ja kupie albo elancyl albo mustele, jednak na kremie nie ma co oszczedzac, lepiej kupic sprawdzoną markę, z tego względu, ze usunięcie rozstepów kosztuje 10 razy tyle co krem i nie zawsze jest skuteczne. Wiadomo, ze kremy nie sprawią, ze ani jeden rozstęp sie nie zrobi, ale znacznie zmniejsza szanse, na pojawienie się ogromnych czerwonych rozstępów.
Super, gratulacje! Mustella też dobra. Dlaczego sadzisz,że urodzisz szybciej?

Dziewczyny co do tematu pracy -ja chciałabym.popracować do.końca października,jak będę się czuła dobrze to może nawet do końca roku by się udało,wiadomo że nie chce się chodzić ,wstawać szczególnie teraz jak są mdłości,ale obecnie od wtorku siedzę z córeczka na l4,bo jest chora i powiem wam,że gdybym już miała siedzieć tyle czasu w domku to bym chyba jajo zniosła...nie wiem czy dobrze się wyraziłam,mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi
emoji6.png


Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę,że większość matek, wie o co tobie chodzi, tym bardziej jak zaznało powrotu do pracy. Ja nadal jestem na macierzyńskim i nie wróce do pracy narazie, zostanę w domu z synkiem, nie oddam go do żłobka, zdecydowanie trudniej byłoby mi oddać i później spowrotem mieć go w domu.
Gratuluje
emoji173.png
emoji6.png
Was tez przestało ćmić w podbrzuszu? Z objawów to tylko lekki ból piersi mi został ☹️
emoji848.png
a wizyta dopiero w poniedzialek
emoji30.png


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie jedynie mdli w trakcie jazdy aute, cycki w ogóle mnie nie bolą, podbrzusze w trakcie kaszlu.
 
Ja od 3 lat nie pracuje . Ciąża , synek ponad 2 lata . I nie wyobrażam sobie jeszcze oddać go do żłobka lub opiekunki . Za bardzo sie przywiązałam do niego :) Ja wizytę u ginekologa mam we wtorek i juz nie mogę sie doczekać . Muszę zrobić badania krwi i moczu tylko tak sobie dzisiaj myśle czy nie z późno sobie przypomniałam . Bo morfologia i mocz jest na drugi dzień ale reszta badań moze długiej trwać ..:/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem na wychowawczym do lipca 2017 roku mam umowę w tygodniu będę musiała pogadać z szefowa czy przedłuży mi umowę do końca macierzyńskiego czy zalapie się na wychowawczy
 
reklama
Do góry