reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dzień dobry dziewczynki ja się dopiero zwleklam z łóżka. Muszę się przychodzić bo jakiś gorszy dzień mnie dziś dopadł.
Zdrówka życzę chorowitkom i jeśli ktoś dziś ma badania to również powodzenia.
 
reklama
Jolka mi się nie spieszy jeszcze do marca. Cieszę się z przespanych nocy i odrobiny wolności. Potem będzie hardcore z trójką dzieci ;-)
Anik kurczę to niebezpiecznie u Ciebie
A od zawsze masz problemy z sercem czy w ciąży Ci się coś uaktywnilo?
Na antenie polecam sok z buraków. Taką kiszonke się robi. Poza tym zielone warzywa. Ja tym ratowalam się z synem w ciąży bo mięso mi nie wchodziło.i po miesiącu hemoglobina idealna była.
W ciazy się zaczęło. W pierwszej miałam nadciśnienie i cholestaze to teraz tachykardia

Ewka ja mam jakby dwa etaty. Nie chodzę do pracy od 8 tyg ciąży, wtedy poszłam na L4 bo charakter pracy zagrażał ciąży, a staraliśmy się o nią ze 2 lata. Studiowałam wzornictwo przemysłowe, także z wykształcenia jestem grafikiem i teraz pracuję w domu przed kompem...mam dużo zleceń, juz usiedzieć 8 h mi siężko :/ dobrze, że moge sobie robić przerwy bo w domku jestem.

Dziewczyny współczuję zgagi :/ Czujecie to cały czas? U mnie soki żołądkowe się wracają po jedzeniu fuj :/ ale zgagi jako takiej na dłuższą metę to nie mam.

Fajnie by było już miec dzieciaczka ale z drugiej strony...to wstawanie w nocy i nad ranem [emoji14] Łeee dzisiaj musiałam wstać o 6.30 i pomyslałam, że wolałabym się wysypiac [emoji14] :D Leniuch się ze mnie zrobił. Dawniej o 7 byłam już w pracy :p

Tylko jak zjem coś co zgage powoduje. I u mnie powoli odpada leżenie na prawym boku bo też się pojawia
Ja na kompie widzę wszystkie a jak z tel korzystam to tylko Twoj widzę suwak [emoji14]
A z tą położną środowiskową to jakiś wymóg czy jedynie możliwość? bo wiem że ktoś takowy istnieje tylko nie wiem po co :dd
Niby się należy ale ja się dowiedziałam, że skoro chodzę na prywat to do mnie nie przyjdzie. Dopiero po porodzie.

Hejka.
Moja też dzisiaj leniwa, ledwo kilka razy zapukała. Zaraz zjemy jakieś śniadanie to może się obudzi.
Kaszel mi się zaczął, chyba trzeba uruchomić inhalacje

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry :)
Ja wczoraj na wieczor za duzo zjadlam i ledwo chodzilam. Dzis w nocy budzil mnie twardniejacy brzuch i ruchy dziecka.
Az sie zastanawialam czy tych ruchow nie jest za duzo. Niektore to niezle fikniecia.
Tetaz wstalam na chwilke i czuje ze dzis nie bedzie lekki dzien chyba wiekszosc przeleże bo brzuch nadal ciąży i lekko bolal choc chyba jak teraz leze to przestal.
Czy Wy tez pocicie sie mocniej w nocy?
 
Dziewczynki co kupujecie kołyske łóżeczko czy może zwyczajnie nic?ja idąc za doświadczeniem z pierwszym dzieckiem nie powinnam kupować nic bo mała mając kolki i jedząc co chwilę cyca spała tylko przy mnie ,drzemka na kocyku na kanapie.teraz z druga nie mam pojęcia co robić bo nie wiem co to za istotka się urodzi ,z 1strony chce jej dać możliwość spania samodzielnie id 1 dni życia,a z 2 strony może się kolejny raz okazać że zbędny wydatek .kołyski to koszt 400zł

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry :)
Ja wczoraj na wieczor za duzo zjadlam i ledwo chodzilam. Dzis w nocy budzil mnie twardniejacy brzuch i ruchy dziecka.
Az sie zastanawialam czy tych ruchow nie jest za duzo. Niektore to niezle fikniecia.
Tetaz wstalam na chwilke i czuje ze dzis nie bedzie lekki dzien chyba wiekszosc przeleże bo brzuch nadal ciąży i lekko bolal choc chyba jak teraz leze to przestal.
Czy Wy tez pocicie sie mocniej w nocy?
Ja ogólnie bardziej się pocę :/ może przez progesteron który biorę.
I też czuję że będzie ciężki dzień.. chyba pogoda nie pomaga ale mimo wszystko miłego dnia Wam :)
 
Dziewczynki co kupujecie kołyske łóżeczko czy może zwyczajnie nic?ja idąc za doświadczeniem z pierwszym dzieckiem nie powinnam kupować nic bo mała mając kolki i jedząc co chwilę cyca spała tylko przy mnie ,drzemka na kocyku na kanapie.teraz z druga nie mam pojęcia co robić bo nie wiem co to za istotka się urodzi ,z 1strony chce jej dać możliwość spania samodzielnie id 1 dni życia,a z 2 strony może się kolejny raz okazać że zbędny wydatek .kołyski to koszt 400zł

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kupuję łóżeczko, żeby córa miała swój kącik ;)
 
Ja też kupuję łóżeczko do pokoiku synka lub naszej sypialni i zastanawiam się nad drugim turystycznym takim z 2poziomami do salonu na dół. Bo na górze mamy tylko sypialnie łazienkę i garderobę i w ciągu dnia tam się nieprzebywa. A żeby cokolwiek zrobić w domu muszę mieć maluszka na dole i gdzieś musi sobie spać czy lezec. A taki kojec będzie i na później. Chyba ze dzieci nie chcą się bawić w kojcaxh bo ja nie mam doświadczenia tylko tak sobie pomyślałam że może to być Oki rozwiazanie
 
Mimo wszystko chyba kupilabym łozeczko bo jakby nie bylo to to taki bezpieczny ogrodzony kącik. W razie co mozna tam odlożyc bobasa by miec wolne rece na chwile. Kolyska nie daje tej opcji "mini wybiegu" ;)
 
reklama
Gadalam wlasnie w Eska! Pozdrowilam was[emoji8][emoji8]

f2w3d5qpiiky2yal.png
 
Do góry