reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja zawsze golę się na dotyk ale ja. Mam słaby wzrok więc chyba sobie poradzę [emoji3] [emoji266] [emoji267] [emoji268] [emoji609] [emoji609] [emoji609]

Napisane na Lenovo A5500-H w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też na czuja raczej choć wzrok mam dobry ;)

kulka możesz o nutridrinki w aptece zapytać - Emilija chyba o nich pisała przy jelitówce.
 
reklama
U mnie się okazało że bóle krzyża promieniujące do nogi mogą być spowodowane skracaniem się szyjki. Oby u Ciebie wszystko było dobrze! No i dostałam tardyferon i szelazo żeby uzupełnić.

P.S: widzicie moje suwaczki? Bo coś poprzestawiałam i już nie wiem :d
suwaczki widzimy :)
 
Dziewczyny złapał mnie jakis wirus :( mała wymiotowała nam we wt z 10 razy a dzis jak wstałam to jeździło mi po brzuchu i dwa razy wc zaliczyłam-biegunka. Upiłam gorzka herbatę i zjadłam suchara nie wymiotuje ale fizycznie czuje sie jakby traktor po mnie przejechał. Czy to jest w jakis sposób niebezpiwczne dla malucha ? :( martwię sie :(
Spróbuj coli, może niejest to najlepszy sposób w ciąży, bo niejest wskazan do picia ale raz na jakis czas napewno nie zaszkodzi a na rewolucje w żołądku dobrze działa, mnie jak cos pobierało zawsze stosowałam metode picia coli i zazwyczaj na drugi dzien juz było oki.
 
Aga6 ja obierałam buraki i kroiłam na grubsze plastry. dawałam do słoika. Dodawałam do tego kilka liści laurowych, kilka ziel agielskich, kilka ząbków czosnku (przekrojonych na pół), zalewałam letnią przegotowaną wodą z solą (dawałam niecałą łyżkę na litr wody, ale to wg upodobań). Zakręcałam i stawiałam w ciepłe miejsce na parę dni, zalecane jest zamiast zakrętki użyć jakieś gazy albo ściereczki do przykrycia, ale mi się nic nie stało jak zakręciłam normalną zakrętką. tak po 3,4 dniach (zależy jak ciepło będzie, odkręcić, zebrać kożuszek i jak kwaśne to do lodówki i można pić). Proces fermentacji jest różny dlatego trzeba poprostu próbować;) Smacznego, jak lubisz ogórki kiszone, to smak podobny.

Nuluska moja Mała też mało aktywna dziś, taki dzisiaj dzień, mi też się nic nie chce. Najchetniej poszłabym spać.

Polecam, ciekawy tekst o "zbędnych zakupach";-) Link do: 15 rzeczy, których (nie?) potrzebuje każdy świeży rodzic
Miłego popołudnia. Wychodze z pracy i lece po dzieci. Bbrryyy nie chce mi się wychodzić z ciepłego biura w ten deszcze...
Dzięki wielkie ;) jak mąż kupi wszystko co potrzebne to zrobie :p
 
W moje morfologii leukocyty 10,27(10,04norma),neutrofile 8,2(7,0),limfocyty 13(20-40). Hmmm...ca żelazo 19,1(9-30,4). Idę zaraz zapisać się do położnej środowiskowej to może mi cos powie o tych wynikach złych.

f2w3d5qpsn4ealv4.png
 
Ja też się gole normalnie jeszcze a jak wlazlam dzisjaj do endokrynolog to ona do mnie "bo pani po ciąży? " a ja że w trakcie a ona ze nie widać.hehe.

Mi w aplikacji w ogóle żadnego waszego suwaka nie pokazuje...buuu

f2w3d5qpsn4ealv4.png
 
Ja też się gole normalnie jeszcze a jak wlazlam dzisjaj do endokrynolog to ona do mnie "bo pani po ciąży? " a ja że w trakcie a ona ze nie widać.hehe.

Mi w aplikacji w ogóle żadnego waszego suwaka nie pokazuje...buuu

f2w3d5qpsn4ealv4.png

Ja na kompie widzę wszystkie a jak z tel korzystam to tylko Twoj widzę suwak :p
A z tą położną środowiskową to jakiś wymóg czy jedynie możliwość? bo wiem że ktoś takowy istnieje tylko nie wiem po co :dd
 
Chyba możliwość. Nie musisz ale masz do tego prawo na NFZ normalnie. Lepiej zapoznać się przed bo po porodzie też przychodzi i już ją znasz. Ja tam idę do cioci akurat więc i tak ja znam:p

f2w3d5qpsn4ealv4.png
 
reklama
Ja juz po glukozie...szczerze to nawet Nie smakowalo jak ta nasz a glukoza tylko zolta ciecz o smaku cytrynowym...jak na złość dziś im internet i system padł i nie mogła sie zalogować także nie widziała dokładnie co było na wcześniejszych wizytach i nie wiem skąd stwierdziła ze 28 tydz jest i zrobiła mi badania z krwi i glukozę a jak potem w końcu jej wytłumaczyłam ze to 25 tydz itp to mówi ze dlatego ona była zdziwiona ze dziecko słabo przybiera na wadze....za 3 tyg kolejne badania krwi bo te co robiła niepotrzebnie to powiedziała ze 25 tydz to za wcześnie i tez musza w 28 tyg sprawdzić także 8.12 mam badania z krwi 12.12 mam usg kolejne No i musiała wysłać próbkę moczu bo jak sprawdzała to niby krew była...a ja żadnych krwawień nie mam...
 
Do góry