reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Zamawiałyście kiedyś coś z Almamed?
Są tam pinki za 2.93 zł
Zastanawiam się czy coś nie za tanio
Taaak, w ogóle ta apteka to moje odkrycie dzięki @Kitsune 🤗 Zamówiłam jakiś czas temu 5, 3 już wykorzystane i nie dopatrzyłam się jakiejś wyraźniejszej fabrycznej testowej, która mogłaby dawać złudne nadzieje, więc wydaje mi się że dobra partia. 2,93zł/szt właśnie płaciłam (na Allegro mają drożej - ta sama apteka) plus mega szybka wysyłka 🙂 Jeśli po drodze nie pojawi się jakaś fajna promka na moje suple gdzieś indziej, to na pewno tam będę zamawiać.
 
reklama
Dzień dobry w ten zimowy poniedziałek 🥲
Dziewczyny, ja już mam dość. Okresu nadal nie ma… 🙄 powinnam dostać 10/11 marca, w sobotę pojawiło się trochę śluzu podbarwionego krwią, więc pomyślałam że pewnie szyjka się otwiera i lada moment będzie. Wczoraj jeszcze dla pewności zrobiłam test (bo mąż mnie namówił 🙈), ale oczywiście biel wizira. Luteiny starczyło mi tylko na 5 dni, od 2 już nie biorę. I nie wiem czy zamawiać sobie receptę, czy po prostu dalej cierpliwie czekać… 🙄
 
Dzień dobry w ten zimowy poniedziałek 🥲
Dziewczyny, ja już mam dość. Okresu nadal nie ma… 🙄 powinnam dostać 10/11 marca, w sobotę pojawiło się trochę śluzu podbarwionego krwią, więc pomyślałam że pewnie szyjka się otwiera i lada moment będzie. Wczoraj jeszcze dla pewności zrobiłam test (bo mąż mnie namówił 🙈), ale oczywiście biel wizira. Luteiny starczyło mi tylko na 5 dni, od 2 już nie biorę. I nie wiem czy zamawiać sobie receptę, czy po prostu dalej cierpliwie czekać… 🙄
Ja dostałam okres po 3 dniach od odstawienia duphastonu.
 
Mam proga 6.35 ng
Nie wiem co myśleć? Owulację była, ale już spada? W 5 tyg 1 poprzednich ciążach miałam 11/niecałe 13 . W jednej plamiłam od początku w drugi3j wcale.
 
reklama
Do góry