reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Mnie dzisiaj zaczęło lekko kłuć w prawym podbrzuszu w okolicach nacięcia po laparoskopii. I już zaczynam się martwić żeby to nie bylo znowu zagnieżdżenie w jajowodzie :/
Po laparoskopii mimo tego, że jest malutka to jednak blizna. Warto nad nią pracować, masować, przesuwać 🙂 Jest bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że zwyczajnie ciągnie od blizny 😘
 
Ja już po sikaniu i coś niby przebija ale wydaje mi się, że to mogą być pozostałości zivafertu i nawet ciężko to wyłapać na zdjęciu. Jestem 14 dni po zastrzyku i 13 dpo. Bardzo liczyłam na ten cykl po tym jak udało się "wyhodować" 3 ładne pęcherzyki 🥲.
Załączam zdjęcie ale nie wiem czy tam coś zobaczycie. Jutro powtórzę ale raczej na nic się nie nastawiam 😔
Bardzo słabo coś tam przebija
 
Nie wiedziałam.
Wczoraj zamówiłam miovella nac .na kolejny cykl
Otarlam lzy i dalej walczę.
Zapisalam się na droznosc sono hsg na NFZ w szpitali, uwaga na za tydzień.
Obym tylko dostala okres, bo już powinnam mieć.
super!! Gratulacje! Gdzie udało Ci się tak termin złapać?
 
reklama
Do góry