reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

reklama
Aniuu, to ode mnie, mam nadzieje, ze ok;-): "The warmest thanks to whole crew of the hotel for the wonderful atmosphere and for the nice time we spent there sending..."

Ilona - papapa;-);-)
 
Słuchajcie, właśnie zastanawiam się nad pewną rzeczą. Już kilka osób pytało sie mnie o to , a ja tak naprawde sama niewiele wiem, bo choć w Turcji bywałam często to zawsze patrzyłam raczej od strony turysty, nie zastanawiałam się jak naprawde tam sie żyje, Wy wiecie napewno dużo więcej , więc proszę napiszcie jak to jest z tym życiem w Turcji?Jak się zyje samym Turasom?
 
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Kochane moje, ja Was zasypuje stertą pytań, ale cóż siła wyższa;-), moja kuzynka w środe leci do antalyi, przeczytała w necie o pożarze, wiecie coś może na ten temat?jest jakieś zagrożenie?ona jedzie do alanyi na zorganizowany wypoczynek. Dodam, iż jest ogromną panikarą (dlatego sie dogadujemy-ja ide na żywioł) i ona mi życ nie daje , bo wie ze z Wami pisze:-D.Każe mi dzwonić do Aliego , a mój ksiaże ma focha,( nie chce mu go przerywać :-), niech nauczy sie życia bez zbytniej zazdrości i fochowania:-Dbo na dłuzszą mete jest to nie do wytrzymania-albo niech poszuka szarej myszki , bo ja w taką sie nie zmienie).
 
witam małgorzata1979, ja jestem ze wschodnich obżerzy Łodzi, jakieś 17 km w stronę tomaszowa mazowieckiego jadąc.miejscowość nazywa sie justynów, jest koło andrespola jeżeli cos ci to mówi, widzę ze jesteśmy niemalże równolatkami, jeżeli ten rocznik jest rocznikiem Twojego urodzenia, ja jestem 78, nie czytałam dokładnie wcześniejszych postów bo i tak nie zapamiętałabym co do kogo się tyczy, ale napisz gdzie mieszkasz.miło spotkać tu kogos ze swojego rejonu, zresztą jak zobaczyłam Cię wcześniej to odniosłam wrażenie,ze skadś znam ta twarz, możliwe?ja jestem wzrokowcem, więc może poprostu gdzieś przemknęłaś mi kiedys i teraz sie odkodowało.pozdrawiam
 
annaa ja też słyszałam o tym pożarze i oczywiście moi rodzice są przerażeni bo w środę tam jadę.Nie znam szczegółów,wiem tylko tyle co podają w wiadomościach.Problem w tym,że na każdej stronie internetowej pisze co innego.Na jednej pisze,że strażakom udało się opanować pożar.Na innej,że pożar jest coraz większy i groźniejszy i zagraża turystom.Na jeszcze innej,że w tej chwili pożarem objęte są rejony Manavgat i Serik.A wszystkie te informacje są z dnia dzisiejszego,więc nie bardzo wiem,jak naprawdę wygląda cała ta sytuacja .Jedno,co jest pewne to to,że ewakuowano mieszkańców sześciu wsi i zaraz potem cztery z nich doszczętnie spłoneły:-( Całą sprawę utrudnia panujący tam upał i silny wiatr.
Ostatnio same tragedie się dzieją w Turcji.Najpierw eksplozje w Stambule,potem wybuch butli gazowej w internacie w Konyi,a teraz ten pożar.Co będzie dalej??:baffled: Oby wszystko się uspokoiło
 
reklama
miejmy nadzieje ze wszystko sie uspokoi, ja gdybym tylko mogła to pewnie nie zastanawialabym sie ani chwili i leciala, ale niestety póki co musze siedziec na tyłku w Polsce:-(
 
Do góry