reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosia to taka matka polka- bawi sie w tłumacza , chce sie bawiac teraz w nanike etatowa forum heheheheeh dobra z niej duszyczka oj dobra............Gangrena integracja zawsze sie tak konczy , moja propozycia szklanka wody nastepnym raze , jak chcesz zapytac- przed czy po?? odpowiem - zamiast moja droga zamiast heheheheeheh....Estrika- o turkach to kazda z nas sie nasłuchala , kazda ma swoja strory , przezycia i przebrniecie przez poczatki zwiazku [ mowie o znajomych , rodzinie itp] podstawa jest poznac kogos aby mu ufac , jesli zaufasz i poznasz sama bedziesz wiedziala czy twój facet moze cie uderzyc , zdradzic itp, chociaz tak naprawde o tym sie do konca nie wie , ale to nie dotyczy turków , ale kazdego czlowieka , niezaleznie od narodowosci....co do tego bicia , to mi ta sprawa sie nie podoba , bo jesli mial kare pieniezna nałozona i zaplacil , ona nie moze o ta sama sprawe przedawniona zreszta rzadac kolejnych pieniedzy , bo to juz zakrawa na szantaż , nie podoba mi sie ta sprawa - moja rada sprawdz to jesli mozesz dokładnie .....................Idealask dziekuje - nie dziekuje - dziekuje jestem 2 w 1 caly czas , a wiekszosc zawdzieczam Gosi , Gosia buziakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mocksssssssssssssssssssssssssssss heheh Ideal Gosia mnie nie kopła , ale za to sama została kopnieta przez włsana mame raniusio [ na szczescie ] heheheeh zreszta przyznaje Alicja miała racje z tym kopem , dobrze ze go Gośce zasuneła raniusio , powiem ci ze poszlo im jak z płatka , mój sie do tej pory puszy , ze oni siedzili krócej na przesluchaniu niz ja heheheheheheh
 
Najpierw do Estriki.
Przede wszystkim czuję się teraz wspaniale, niczym stara wyjadaczka na tym forum :-)i powiem: witaj! Teraz to TY jesteś tu najnowsza! :-D


PRIMO.
Gdy słyszysz zarzuty o zdradzaniu, biciu itd. to spytaj się tych osób, czy nie znają takiego przypadku w Polsce. Czy nie słyszały o takim facecie-Polaku, nie zetknęły się z kobietami, które doświadczyły złego traktowania, znęcania się fizycznego, psychicznego ze strony mężów? Czy nigdy, żaden Polak nie zdradził?
I już, po dyskusji. :-)
W pełni zgadzam się z dziewczynami. To zależy od CZŁOWIEKA, jednostki, nie od narodowości czy koloru skóry! To tak, jak mówić, że np. Arabowie są brudni, wszyscy Polacy to pijacy i złodzieje itd. Ja się złodziejką i pijaczką nie czuję. Chociaż...może po dniu wczorajszym troszkę tak:-D:-p

Głupotą jest myśleć, że jakikowiek związek bedzie idealny i zawsze miód, bo relacje międzyludzkie są bardzo skomplikowane i nie zalezy to od typu relacji (matka-córka, mąż-żona itd.). To jednak nie przekreśla szczęśliwej przyszłości.
Gdy jest zaufanie, szacunek - będzie OK.


SECUNDO.
Odnośnie tej Turczynki i pieniędzy: znasz JEGO wersję, pamiętaj. Nie chodzi tu o to, że on kłamie, ale po prostu przedstawia to ze swojego pkt widzenia.
Niejedokrotnie, gdy np. zdarzy się wypadek drogowy, kilka osób - świadków zdarzenia, mówi zupelnie co innego! Każdy zwrócił uwagę na coś innego itp.
Tak samo jest i tu.
Nie oceniaj nigdy sytuacji znając jedną wersję. Mówię tak, bo sama zostałam bardzo niemile potraktowana przed ex-kumpelkę.

Lepiej, żebyś nijak się w tę sprawę nie mieszała. Niech będzie między nimi.
Takie jest moje zdanie. :-)


No i uszy do góry.:-) Jeszcze masz dzieci rodzić - jak mawiam, gdy mi ciężko.:-)
 
Gangrena nastepnym razem na "ten" bol głowy:

solpadeinka ( SOLPADEINA )musująca sztuk 1 + rozpuszczona polopieryna sztuk 1 i bedzie dobrze;-):-D

Renia WIDZISZ NA WSZYSTKO JEST DOBRA SOLPADEINA:-D:-D


Gosieńko, zanotowałam sobie! :-) Dzięki, mamuś.
Aureolka też dała dobrą radę, neistety mało to skuteczne: nie sprawdziłoby się w rzeczywistości. ;-)


Właśnie z pokoju zabrali mi drugie biurko. Rozebrali i zwinęli. Zabiorą też fotel.
Zabrali mi już 1 myszkę, planują zwędzić komputer drugi i monitor oraz telefon.
Zabrano mi też małe coś:-p

Na szczęście zdobyłam nową szafę. Tak czy siak, mam teraz mnóstwo miejsca, więc co: wpadacie, dziewczyny? :-pPóki mnie nie wynieśli!:-D
Parkiet jak znalazł:-)
Gdyby któraś miała wolną kanapę i jakąś plazmę na ścianę, to chętnie przyjmę.:-D
 
reklama
Gangrena co do rady to hehe usłyszałam ja kiedys od lekarza ginekologa jak sie okazała , ze nie moge miec zadnej antykoncepcji , potwierdzam w zyciu codziennym sie nie sprawdza buhahahahah nie da sie tak na dłuzsza mete buhahahaha hmmm co do kradzieży róznych rzeczy z twojego pokoju - sorry nie mam rady na to , plazmy i wolnej kanapy brak , imprezka na fajnym parkiecie przydała by sie , ale ja se ją daruje na razie..........a tak poza tematem chiałam wam powiedzic , ze bilans mój osobisty ludzi sie po wczorajszym dni zrównał...a moze wygrał+ , ile razy w zyciu mialam sie okazje zawiesć na ludziach obcych i nie , to wczorajsze [ chodzi mi o gosie i jej pomoc dla mnie] wydarzenia mojego minusa przerobiły na + wielki + , nrmalnie znowu wierze w ludzi ................wiecie co --- Są NA SWIECIE NORMALNI LUDZIE WOWWWWWWWWW
 
Do góry