reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

reklama
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
no to Gangrena uffffffff przywróciłas mi wiare w siebie uffffffffffffffff juz zalamana myslalam jak sie tak moglam pomylic ufffffffff dzieki dzieki za fotki , nie pomyslilam sie , wiara wróciła ufffffffffff oczka rozbiegane , dziewucha szelmoska tadam tadam tadam racje mam
 
jenyy, jakims cudem ominelam kika str i nie widzialam zdjec Kubilaya - rewelacja ;-);-)- slodki na maxa, choc juz po samym zdjeciu mozna ocenic, ze smyk, jak moj bratanek... hihihi
no i zeby przypadkiem nie skrzywdzic mojej Mordy, dopisuje Go Dziewczyny do listy tych, ktorzy potrafia i robia w domu wszystko - mialam gdzies nawet zdjecia, jak prasuje, ale niestety nie moge ich znalesc:-p... pozdrowionka

p.s wszystie, chwalicie sie tutaj pieknymi dzieciaczkami- ja niestety swojego jeszcze nie mam, ale zaprezetuje nasze domowe urwisy, bo jest kogo.. hihihi

kubik.jpg martysia.jpg
 
aaaa:shocked2::shocked2::shocked2:, no i jak przystalo na to forum wklejam bratanice i bratanka mojego Ahmeta - piekne Turaski:-D:-D:-D.. hihihi

DSC02651.JPG elif.jpg
 
do ideal_ask ,skarbie moj moz probowal to pisenke ci sciognoc ale nie moze so jego inne akurat tej nie da sie sciognoc jak bede w polce to moge ci jego plytke wyslac .
 
Ładne te Turasiątka...:blink:

Szkoda, Gosieńsko, szkoda, że się nie zdecydowałaś jednak...:frown:
Będę jeszcze próbowała swoich sił. :blink:
 
A tam, a czy musisz widzieć? Przecież i tak już znasz "topografię terenu";-)
Nie bądź skąpa, będziesz mi byle oka żałować? Daj spokój...
:-)


A btw, jak idzie usportowienie i zrzucanie tego, co zmagazynowałaś, a już nie potrzebujesz, bo zima się kończy? :happy2:
 
reklama
Do góry