reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
hehe widze ze atmosfera na forum dalej mila i zartobliwa , fajnie , fajnie , a Turasiątka ślczne ja bym chiala zeby mój synek był podobny hehe lubie takie dzieciaczki , choc wiem ze dziecko to dziecko i nie wazne jaka bedzie miec karnacje czy oczy oby zdrowe
 
jak to kazde małe glupiutkie dzieciatko , potrafi dac popalic , dasz rade nawet jakby znowu zaczol , wiesz - milosc matki heheeh z czasem ci odpłaci za twa dobroc i wytrzymalosc i cierpliwosc , zobaczysz . kciuki jak najbardziej potrzebne - modle sie o to- pojechac , dojechac , nie urodzic , zalatwic , wrócic i niech sie dzieje wola nieba ufffffffffffffffffffff Gosia jutro sie widzimy , calujemy , rozmawiamy , zalatwiamy i wiesz masz kopa u mnie heheeee
 
Jutro, jutro. Gosiu, nie krzycz tak. Łeb mi pęka...:baffled:
Wczoraj mieliśmy "integracyjne wyjście na piwo" z ludźmi z pracy. Bardzo się "zintegrowałam":-p i ledwo żyję.
Rano nawet rozmawiac nie mogłam. Teraz już lepiej, ale "pracowanie" mi nie idzie.:blink:

Niech mnie ktoś zabije...
 
witam, jestem tu pierwszy raz, chciałam się zapytać czy każdy Turek zdradzi żonę? mój chłopak jest Turkiem dokładniej Kurdem, będziemy mieli dziecko, on załatwia w Niemczech ślub, tam będziemy mieszkać, ale rodzinka mnie dobija, wszyscy mówią, że Turek to mnie rzuci, znajdzie sobie kochankę, że będzie mnie bił:szok:, ja z nim rozmawiałam, mówi że mnie w życiu nie uderzy, że mnie nie zostawi, że jestem jego jedyną kobietą którą kocha, mówił że nie będę nic robiła w domu dopóki przynajmniej nie urodzę, że do pracy nie pójdę bo wystarczy że on będzie pracował - inni mówią że kłamie, że specjalnie tak mówi a potem mnie rzuci, że lepiej żebym sobie znalazła innego faceta - czy to możliwe?.....ale ja mu wierze, będziemy mieli dzidziusia kocham go - a tu rodzinka takie brednie mi wciska.....

jeszcze jedno: może zna ktoś taki przypadek i powie mi czym to może się skończyć? kiedyś miał on dziewczynę Turczynkę, nie była jego żoną, zdradziła go z innym facetem w jego własnym domu i on na to wszedł, z nerwów wyrzucił faceta z domu, a dziewczynę uderzył, zawezwała policje musiał zapłacić jej 3000 euro - zapłacił jej, teraz ta Turczynka znowu chce wyłudzić od niego pieniądze znowu chce kolejne 300 euro, była na policji z tym, on powiedział policji ze jak już to może jej dawać 5 euro co miesiąc ale raz dał jej 300 euro i więcej nie da...teraz go nadal szuka policja - czym to się może skończyć? czy ta Turczynka całe życie będzie chciała teraz od niego pieniądze? czy naprawdę jest taka opcja że on będzie musiał jej płacić tyle kasy? ona chce zrujnować mu życie dosyć że to ona go zdradziła....
 
reklama
Do góry