reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

kochanie normalna procedura w trakcie starania sie o karte czasowego pobytu dla cudzoziemca , aykut jest na wizie turystyczno-wizytowej 3 miesiace , 20 /02 konczy mu sie , ale ze on nie jechce jechac , to miesiac temu złozylismy o karte czasowego pobytu dla niego na podstawie konkubinatu i dziecka
 
reklama
Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
NIE KOCHANA , NIE MUSI , ale dobrze by bylo jakby miał , choc nie moze miec na wizie turystyczna -wizytowej hehehe , to nasze prawo jest czasem dziwne , ale wszystko sie da jakosc załatwic jesli znasz je , zawsze mozna napisac pisemka , ze znajdzie prace jak tylko bedzie mógł zostac , ze bedzie mial ubezpieczenie jak dostanie kcp , bo narodowy fundusz ubezpiecza dobrowolnie cudzoziemców , ale musza miec karte czasowego pobytu , nie na wizie 3 miesiecznej itp , itd , wszystko sie da napisac i wytłumaczyc , podstawa jest teraz trafić na ludzkiego inspektora , ale zapewniono mnie , ze jak nie robimy rzekretów nie bedzie problemów , a my nie robimy , przylecial do mnie i do dziecka , nie na wize itp. mieszkamy razem , to nie ejst aranżowane itp
 
DO IDEAL_ASK WYSLE CI NAPEWNO BO MOJ MOZ GDZIES W KOMPUTERZE MA JEGO CALO PLYTE ,JAK WROCI Z PRACY TO MU POWIEM ABY CI WYSLAL TYLKO NAPISZ NA JAKI ADRES ,BO NA JEGO STRONIE TO TYLKO JEDNA PIOSENKA SIE OTWIERA DO OBEJRZENIA VIDEO CLIP ...:-)WKROTCE CI WYSLE :-):tak:
 
Ale jaja dziewczyny, 3 dni tu nie zagladalam i tyle sie dzieje!!!!! jestem w szoku. Pierwszy raz musze sie wziac za nadrabianie :)
 
tatat LASKA hehehe po kilogramach połknietej Lidy hahahaahahah przestan , chodzi mi o oczy wlosy kolor skóry , ja blondynka bardzo jasna , jasna karnacja za jasna , niebieskie oczy heheheeh baba wyglada normalnie , ale chlopiec to taki aniołek bedzie , nie nie nie niech on bedzie podobny do tatusia lepiej hehe [ zart] i w dodatku ze sklonnosciami do tycia [ jak do mnie podobny] o nieeeeeee
Ja znowu chcialam zeby nasz szkrab mial czarne wlosy po tatusiu i niebieskie oczy po mojej rodzinie. A trafilo sie cale ja - brazowe wlosy i oczy....hmmm nie wiem jakie, bo w srodku sa piwne a obwodki niebieskie. Z daleka wychodzi taki piwny a z bliska czlowiek glupieje.
 
Widzę ,że tutaj o urodzie tureckiej jest głośno- w Turcji się cieszą jak dziecko jest jaśniutkie i blond, a u nas wszyscy wychwalają oreientalną urodę- tak to już jest że porzeciwieństwa przyciągają:-) Mo Emrah urodził sie bardzo ciemnyi z włoskami jak węgiel- a teraz po prawie pięciu latach to widzę ,że na pewno w polską urodę pójdzie- tylko oczka mu wągliki zostały- a tak to jasna skórka i włoski takie jak nasze. Na pewno jeszcze bardzo się zmieni i nie wiadomo w kogo się wda jak będzie miał 20 lat.....

Co do karty pobytu i praxcy to faktycznie nie jest potrzebne zaswiadczenie i prace, tak wyrabialiśmy Alemu kartę za pierwszym razem. Za miesiąc też musimy przedłużać, ale teraz już dostanie stałego pobytu- koszty są większe ale już nam ona przysługuje. Od tego juz tylko 2 lata do uzyskania obywatelstwa:-):-):-)
 
Karolcia jak widze twój post to zaraz mi sie humorek poprawia , jak ja sie ciesze ze ejstes i piszesz hehehe oczywiscie zycze szybkiego i sprawnego załatwiana sprawy z przedłuzenim karty , a potmem szybkiego załatwienia obywatelstwa , wiem jakie to kłopotliwe i uciązliwe ufffffffffffffffffffffffffffffff , a ja to marze skrycie zeby moj syn byl podobny wygladowo do A. ,ale masz racje z tym , ze tam sie ciesza jasna karnacja i niebieskimi oczami , jednak fakt jest taki , ze my marzymy skolei o ciemnej orientalnej urodzie , mój A. jest taki posredni , u nas ciemny a tam ludzie mówia , ze ma jasna karnacie , jego mam ma jasna karnacje , mimo ze to Turczynka i ma jasne włosy hehehe taki ewenement
 
reklama
Gngrena wowwww to ja sobie ciebie wyobrażałam dziewucha szalona z rozbiegany,i oczkami i szelmowskim usmiechem , hhehe a ty mi tu calkiem na inteligentną wygladasz [ zart] Gangrena a o tobie to zaczełam myslec , hmmmmmmm powiedz gdzie na te wczasy masz amiar , to A. moze ci przewodnika podeśle .........................

I miałaś rację!!!:-D Zaraz wkleję "prawdziwą twarz":-p

Idealna: jaka ja tam "śliczna"?! Zweryfikuj swoje sądy. :-p

A oto znów ja w drugiej odsłonie. Czyli CAŁA PRAWDA! :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry