reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

ieno ja muszę się zapytacmłodego w takim razie :p ... chociaż trza trochę poczekać bo narazie on mówi że nikogo nie kocha ,nawet siebie nie kocha :p ..więc na Gangrenkę pewnie też była by odpowiedź "nie e " :p


:-( Wieko zabite. Gwódź osstatni mi zołza wbiła.
:sad:
Chociaż...napisała, że "czekać". Cień nadziei jest! :hmm:
BĘDĘ CZEKAĆ!



A Gosia bez oka, dzielnie i wytrwale CZYTA. :-)
Skarbie, zaczynam rozważać wyłupanie drugiego. (!!!) :laugh2: CO Ty na to? ^^ Hmm, hmm? Hmmm? ^^
:-)
 
reklama
To raczej TY mi tu nie fikaj! :-pJa sroce spod ogona nie wypadłam (kocham to powiedzenie!:-D) i nie dam sobie w kaszę dmuchać. Ba! Nawet nie mam tu kaszy! :-)

Patrzę, co tam jeszcze pisały lalki...
 
Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
A to menda! :-p Dopatrzyła się!:-)

Btw, fajnie, że chociaż Aykut potwierdził moje rewelacje o drobnym sniegu:)
 
Ostatnia edycja:
Takie coś własnie w Polsce! :-D
"Allah akbar" - można by rzec.. Allah jest wielki i #1 nawet w Krakowie! :-)

A ja w roli uroczej hostessy;-), ktora prezentuje dzieło nieznanego twórcy. :-)
 
Gngrena wowwww to ja sobie ciebie wyobrażałam dziewucha szalona z rozbiegany,i oczkami i szelmowskim usmiechem , hhehe a ty mi tu calkiem na inteligentną wygladasz [ zart] heheh Karolcia jak milo , juz aczynalam sie martwic o ciebie słonko , a ty bumm i jestes , ciesze sie ze macie kryzys za sobą słoneczko , Gosia u mnie juz spox , A. wrócił nie w nocy ale po południu i walentynke dał i se pogadali my i juz dobrze jest , taka tam to byla ranna sprzeczka , wiecie jak to jest on stres , ja stres , przesluchanie , papiery , tłumacze , kasa , kasa , kasa , ale juz jest ok , ja sie czuje nie najgorzej i mam wielkąaaaaaaaaaaaaaaaa nadzieje , ze dojade 21 na przesluchanie i juz bedziemy choc to miec za soba buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Gangrena a o tobie to zaczełam myslec , hmmmmmmm powiedz gdzie na te wczasy masz amiar , to A. moze ci przewodnika podeśle .........................
 
reklama
Do góry