reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

czesc
dziewczyny!!

Zaczelam sobie czytac ten watek od poczatku, zeby jakos sie wdrozyc w Wasze tematy, wiedziec o czym piszecie. Widze, ze Wasze rozmowy zaczely sie ponad 2 lata temu...szmat czasu.

Postaram sie opowiedziec cos o sobie.
Niedawno mielismy z Hasanem druga rocznice slubu. Mamy 5cio miesiecznego synka Danielka. Poczatkowo mieszkalismy w Polsce, a od roku w Edynburgu w Szkocji.

Najprawdopodobiej nie zostaniemy tutaj na cale zycie, chociaz kto wie. Martwi mnie tutejszy styl i poziom edukacji, jest to glowny czynnik, dla ktorego moze kiedys sie stad wyprowadzimy. Wiedza i styl bycia tutejszych dzieci niestety mnie zalamuja. Po prostu chce, aby moje dziecko (dzieci???) mialo jak najlepszy start w zyciu. Oczywiscie rozwazamy albo Polske albo Turcje. Wiecie cos o poziomie nauczania w Turcji?. Moj turecki nie jest za dobry. Wlasciwie nie mialam okazji, zeby sie go dobrze nauczyc. Z jakich ksiazek sie uczylyscie? Musze znalezc jakis tutejszy kurs tureckiego, ale niestety z maluchem mam troche waskie pole manewru.. (czyt. ograniczony czas).

Moja turecka rodzina jest wspaniala, dla mnie bardzo dobra, moge powiedziec, ze czuje sie jak swojego rodzaju 'rodzynek'.
 
reklama
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Kiki na opinię o szkolnictwie musisz poczekać jak wpadną tu dziewczyny , które bardziej się znają w tym temacie np. Karolcia , apropo jej , Karolcia co u ciebie , dawno cie nie było , zameldować sie na forum czas !!!!!!!!!! Gosia moja droga hehe żeby ta tesciowa nie miałą ci sie okazji znudzić , ani zajść za pazurki tego ja ci życze z całego serca , a co do mnie 11/11 Aykut skonczył sezon wreszcie , 13/11 wyjazd wieczorem do domy , 14/11 dotarcie do domu , 15/11 starrt załątwiania papieró , teraz - wszystkie papiery ma w ręku , czas na wizyte u konsula .................................................hmmmm pozdrawiam was
 
akurat co do uniwersytetow to wiem, ze szkolnictwo wyzsze jest w Turcji porzadne. A co ze szkolami podstawowymi?

aureola
powodzenia przy walce z biurokracja
 
Shira dzieki za stronke zaraz ja sobie przejrzę , Kiki dzieki za zyczonka , on juz ma wszytki papiery , w poniedziałek czas na konsula , w sekreie sie dowiedziałąm , że głupol ma juz bilet .........................Gosia i dokładnej rozmwoei sądze , że nie dane bedzie nam sie dowiedziec hehehehehe a nich tam se gadaja o czym tam sobie chcą hmmmmmm
 
Widzę, żu tutaj i smutki i radości.......
Niestety w zyciu jestesmy wystawiani na bardzo ciężkie próby- ale potem wsystko wraca do normy.
U nas ostatni głuche dni w domu, jakoś z Alim nie możemy się dogadać, kłócimy się o wszystko, w dodatku mały znowu sie rozchorował, ja mam nieprzespane noce bo nawał nauki i pisanie pracy dyplomowej- więc jednym słowem nic ciekawego:-(
 
więc jednym słowem nic ciekawego:-(''''' Karolcia moja droga , znasz życie , raz pod górę raz z zzzz. Takie ejst życie niestety , badz silna i wytrwałą a pokonasz falę , dasz rade i znó przyjda słoneczne dni , trzymaj się , a twojemu dziecku życze zdrowia , zdrowia, zdrowia , zdrowia
 
reklama
Do góry