reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Galatasaray z Gaziantepspor
i Galatasaray przegrywa:p:p:p
i ajaki wynik 1/1 hahaha
Karolcia głupią dziewuche to olej całkowicie , przeciez to od was zalezy czy bedziecie razem ,a nie od niej ...więc co moze ona zadziałać ,,,a nic , najwyżej sie moze tylko zesr......ć . takie moje zdanie , trzymaj sie i nie daj sie , wrazie co dawaj namieary i sie ja ciiiiiiiiiiiiiicho zlikwidyje hahaha
 
reklama
a ja jestem troche złą , 1 mecz się nie odbył Aykutowi przez ta głupia wojne , sedzia nie chciał przyjechac , no to teraz maja przedłużony sezon i zamiast skonczyc sie 2/11 konczy sie 10/11 wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wszystko sie miesza
 
A ja jestem taka HAPPY, ze szok :-):-):-)
Wyobrazcie sobie, ze moj Ali zrobil mi niespodzianke i przylecial do mnie w sobote nie mowiac mi wogole o tym :-D
Wiecie jaka mialam mine, jak zadzwonil do drzwi!!! Patrze raz - nie wierze, to nie moze byc on, bo niby skad :-)
Dzwoni jeszcze raz, a ja nadal to samo - patrze przez wizjer i nie otwieram, na pewno mam jakies zwidy hahahaha
Caly dzien bylam w takim szoku, ze wogole nie wiedzialam o co chodzi :-)

Przed nami 2 miesiace razem :rofl2::rofl2::rofl2:

Po prawie 7 miesiacach rozlaki to naprawde cos. Moje doly odrazu minely :-)
Kurcze naprawde nie potrafie opisac mojej radosci. Juuupppiiiii :-):-)
 
Kurcze Karolcia, ale rzeczywiscie masz niemila sytuacje. Nie zazdroszcze, bo sama nie znosze takich zagran i tez mnie wkurza, jak widze jakies panny podrywajacego Alego.

Niestety musimy sobie jakos z tym radzic, bo co tu duzo mowic - uroda naszych partnerow jakos wyjatkowo dziala na nasze rodaczki....Troche to brzmi nieskromnie, ale tak jest - Turcy sa naprawde przystojni :-)

Zastanawiam sie tylko skad ta dziewczyna ma Twoj numer telefonu????Podejrzewasz wogole kto to moze byc i dlaczego tak sie zachowuje? Niestety dziewczyn, ktore nie potrafia uszanowac cudzego malzenstwa, czy tez zwiazku nie brakuje....tylko czekaja na moment, ktory moglyby wykorzystac..

Nie daj sie Karolcia i WALCZ. Jak by co - pamietaj jestesmy z Toba i pomozemy :-)
 
Doris -'' Wiecie jaka mialam mine, jak zadzwonil do drzwi!!!'' moge sobie wyobrazic , bo ja to bym chyba zawału dostała z przejęcia , gratuluje
 
Dziewczyny! a ja juz odliczam dni:-(. Pozostalo 5- Ahmet wyjezdza juz w poniedzialek...
Jestem zalamana:sad:; czuje jakby swiat walil mi sie na glowe!!! Z naszego fajniutkiego mieszkanka, powracam na stare smieci- wprowadzam sie ponownie do przyjaciol... dzieki Bogu, ze ich tu mam, bo sama na obczyznie... brrrr:baffled:
Na szczescie pozostaja wspomnienia... tyle czy to wystarczy:unsure:??... buziaki
 
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
:tak: Shira Gosia ma racię , trzymaj sie i nie poddawaj , życie daje nam rozłąke ,ale daje też miłe powitania po....heheheh chyba nikt nie zaprzeczy , jakie sa miloe heheh ,a ja hmmm skończyłam 23 tydzień ciązy już [ 21 po zapł.] , jestem już ociężała , choć staram sie ruszać hahaha jak najwięcej , dzien dobroci dla zwierząat jest od 1/11/07 , czyli pracuje juz po 6 h na dobe od 15 do 21 , więc się wysypiam , mam czas na badania rano , właśnie z nich wróciłam [ 50 g glukozy na czczo a po 1 h pobieranko krwi] nie było najgorzej hehehe dałam rade , :angry: a Aykutowi znowu koniec sezonu zmienili 9/11 mecz , 11/11 koniec sezonu więc choćby sie zesr........ nie da rady przyleciec na me imieniny 12/11 wrrrrrrrrrrrrrrr a miał byc , no cóż to tez jest do przezycia , więc dziewczyny - zyjemy dalej , mimo wszystko ....pozdrawiam
 
no tak, zyjemy dalej, mimo wszystko... tylko, ze tym razem bedzie o wiele ciezej:-(. ja juz mam za soba rozlaki, powitania, byl smutek, byla i radosc, ale dopoki sie ze soba nie mieszkalo, bylo jakos latwiej- po prostu od spotkania do spotkania. teraz wszystko to, co zostalo w ciagu 15 miesiecy zbudowane, rozpada sie jak domek z kart:sad:... z naszego pierwszego mieszkanka, wracam "na pokoj" do wspolnie wynajmowanej z przyjaciolmi kamienicy... a w zwiazku z tym, ze miejsca za duzo nie bedzie, musze pozbyc sie wielu rzeczy... dzis jeszcze do tego urodziny Ahmeta:tak:- mialo byc radosnie, ale niestety to nie takie proste... buzka Dziewczyny;-)!
 
reklama
Shira dasz radę , mnie moze czekac to samo , jesli Aykut dostanie wize hmmmm ma bedzie ja mial do 29/02/08 , a co dalej , kto to wie , a ja rodze około 13 marca i co ??? sama ?? hmmm nie chce o tym nawet myslec , jeszcze go nie ma , a my juz myslimy co bedzie jak bedzie musial wyjechac , ja sie przyzwyczailam , że ktos w moim zyciu jest , a potem go nie ma , ale on wiem ,ze bedzie rozpaczal i ciezko bedzie mu wyjechac [ jesli bedzie musial ] hmm nawet dziecka nie zobaczy hmm ,ale cóz zyjemy dalej
 
Do góry