reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
hahaha gosia oj gosia teraz dobrze wypełniłas papiery , no i ty nie pomilisz chyba jego imienia hahah nie martw sie bedzie ok ja musze sie dowiedziec ile idzie przesyłak DHL to turcji , wiem ze tym moze miec w 3 dni na 100%
 
Gosia i Renia ciesze sie razem z wami waszym wielkim szczęściem i sukcesem. Teraz wyprawa do Ankary i po bólu :)

Gosia jak długo będziecie w Polsce?

U Reni wnoskuje , ze macie zamieszkac turaj w Polsce tak?
 
HIHIHIHIHIHI KAROLCIA kochanie jasne że polska , tu chcę być no chyba że???? będe zmuszona , ale czy to bedzie takie proste zobaczy sie , w dalszym ciągu czekamy na ten ferelny rozwód jego , bo tauś pomóc nie chciał , no wiec zlecił to prawnikowi , teraz czeka na papiery pdpisane przez nią ...ale to dobra znajoma tatusia i się trzesie ze mu utrudniać beda , jesli prawnik nie załatwi tego rzowodu do lutego kochanie to on spada do turcji a jak wejdziemy do tego układu hmmm kilka postów w stecz co rozmowa o nim byla boze broń mnie , nie wiem jak bedzie z zaproszeniami nie wiem , w tedy bede myslec musiec myslec moze o turcji hmmm boze broń
 
:-)dzień dobry dziewczyny mam dziś dobry dzie , wstałam prawa noga , czekam na 29 jak na niewiem co , dzwonilam do Dhl ich przesyłka do gaziantep bedzie szla se 2 dni wowwwwwwww extra
 
hej dziewczyny widze ze u was radosc wielka....
u mnie troszke gorzej bo Serdar wyjechal w niedziele znowu do istanbulu.....
a ja znow sama
kolejne spotkanie 22 listopada dopiero... tym razem moja kolej....
naszczescie mam moje studia...... a jest na nich co robic :):)
własnie mam za soba pierwsze kolokwium z teorii gimnastyki :D:D:D:D
na 120osob tylko 25 zdalo w tym ja :):):)
jestem z siebie bardzoooo dumna.....
a poza tym to juz sobie wymyslam jakie ciuszki wezme ze soba do istanbulu :)
w ktorej sukience pojde na wesele jego siostry
a w jakiej wystapie dzien przed slubem:p
jestem nienormalna :p:p
nic lece na wyklady z histori turystyki i geografii ogolnej
ughh
to pappapa
3majcie sie ciepluteczko
 
reklama
Hej dziewczyny,

Nie bylo mnie chyba z m-c: pierwszy egzamin za soba, praca, dwutygodniowe chorobsko, itp., itd....

Udalo mi sie wreszcie przebrnac przez wasze burzliwe posty (duzo tego stworzylyscie!).'

Wkrotce odezwe sie wiecej, ale dzis to juz pora spac. Jutro wstaje o 6.00..

pozdrawiam
 
Do góry