reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

reklama
czesc Wam wszystkim
jestem tutaj 'swiezutka', dopiero co natknelam sie na te forum

A teraz cos o mnie:

Niedlugo z moim Hasanem bedziemy obchodzic druga rocznice slubu. Mamy prawie 5cio miesieczniego synka Danielka. Mieszkamy w Edynburgu, ale kto wie gdzie sie przeniesiemy w przyszlosci.
Moj maz mieszkal ponad 20 lat w Istambule, teraz jego rodzinka przeniosla sie w okolice Izmiru i Manisy (Alasehir), wiec gdy jedziemy do Turcji to tam wlasnie bywamy :).

Czy jest tuatj ktos z Izmiru i okolic?
 
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Malgorzata

to ja Wam skladam zyczenia z okazji slubu!


Gdzie mieliscie slub? W Polsce czy w Turcji?

My pobralismy sie w Polsce. Wciaz czekam na impreze w Turcji, ktora musielismy odlozyc z powodu dziecka. No i musze troche zgubic, zeby sie w ta suknie znowu zmiescic :baffled:
 
Mam do Was takie pytanko
Czy znacie jakis link do stronki z ksiazkami po turecku, ktore mozna zakupic i ktore oczywiscie zostana wyslane za granice (UK)? Chcialabym sprawic prezent mojemu M.
 
witam Kiki , witam serdecznie , z tymi ksiązkami to musisz poczkać az wrócą dziewczyny , mieszkajace za granicą , moze one beda bardziej zorjentowane w tym temacie , ale puki co proponuje szukac w interneciu , tu mozna znaleźć wszystko , pozdrawiam
 
hej Dziewczyny;-)!
juz po wyborach!!! rodzinka swietuje- nawet mama zapowiada, ze sie upije, co jej sie nie zdarza... hihihi :-):-)
a ja powolutku sie zbieram- czas wracac do Anglii. niby sie nie chce, ale odkad jest tam Ahmet, zdecydowanie latwiej mi to przychodzi:-D... niestety pozostaly nam juz tylko 3 tygodnie:frown::frown::frown:... a wojsko przeraza i to coraz mocniej... niespokojnie w Turcji- dzien w dzien slychac o kolejnych atakach terrorystycznych. pozostaje mi jedynie nadzieje na to, ze Ahmet nie trafil do jednostki na wschodzie kraju:-(....
Karolcia- caly czas pamietam o tych ksiazkach, jak uda mi sie cosik znalezc, to dam znac:tak:.
witam Kiki :rofl2:- moj Ahmet jest z Izmiru- mieszka tam od urodzenia, wylaczajac rok obecny, kiedy to pomieszkuje troche w Anglii...
pozdrawiam goracao jeszcze z Polski- mrozno tu, ale pieknie:happy::happy::happy:...
 
niespokojnie w Turcji- dzien w dzien slychac o kolejnych atakach terrorystycznych. pozostaje mi jedynie nadzieje na to, ze Ahmet nie trafil do jednostki na wschodzie kraju:-(.... --oj Shira a mój Aykut tam jest , w hakkari i doprowadza mnie to do szału , brak prądu , łączności , telefony nie działaja , każdy każe mu spadać z tamtad , a on uparcie siedzi , bo straci kase za kontrakt , jak zablokuja drogi , nie wyjedzie wogle hmmm mam relacje z tego rejonu codziennie świerze i włosy się na głowie jeżą , wiesz co go usypa w nocy , odgłosy wystrzałów hmmmm szl....ak mnie trafi
 
reklama
Do góry