reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Sejm przyjął ustawę dostosowującą nasze przepisy do zasad obowiązujących w strefie Schengen. Polska ma do niej przystąpić 1 stycznia 2008 roku.
adlog.php


Chodzi tu o porozumienie krajów Unii w sprawie zniesienia kontroli na granicach wewnętrznych oraz współpracy w zakresie bezpieczeństwa. Za przyjęciem ustawy głosowało 401 posłów, przeciw było 29, a 8 wstrzymało się od głosu.

Przypomnijmy że Polska na razie nie planuje całkowitego wycofania strażnic z granic - informował wcześniej Ludwik Dorn. Przyjęty kalendarz rozszerzania strefy Schengen przewiduje, że ostateczną, polityczną decyzję o zniesieniu granic podejmą ministrowie spraw wewnętrznych państw UE, po upewnieniu się, że system informacji Schengen działa sprawnie oraz że każdy z nowych krajów Unii spełnia wymagania traktatowe dotyczące zabezpieczenia granic. Potem decyzję tę będą musieli jeszcze potwierdzić na szczycie UE przywódcy państw Unii.

Decyzja o przyłączeniu nowych członków do strefy Schengen nie będzie więc automatyczna. Każdy z nowych krajów będzie oceniany osobno.

Do strefy Schengen, ma wejść dziewięć nowych krajów członkowskich (bez Cypru) oraz nienależąca do UE Szwajcaria. Obecnie w strefie Schengen są stare kraje Unii (bez Wielkiej Brytanii i Irlandii) oraz należące do Europejskiego Obszaru Gospodarczego Norwegia i Islandia
 
reklama
Wejscie Polski do strefy Schengen oznacza, ze zostana zniesione granice pomiedzy Polska a innymi krajami Unii Europejskiej. W praktyce bedzie oznaczalo to, ze obcokrajowiec spoza kraju UE majacy wize do Polski bedzie mogl swobodnie udac sie do innych krajow Unii. Sila rzeczy wszystko wskazuje na to, ze procedury wydawania wiz zostana zaostrzone...Czeka nas to od stycznia 2008.. nie chce nawet o tym myslec...:-(
 
no właśnie i ja mam nadzieje ze jak juz tu uda mi sie go ściągnąc nie bedzie musiał opuszczać polski , slub dziecko , moze załątwie mu drużyne piłkarska , moze go zostawią hmmmmmm co ja gadam jeszcze tu go nie ma a ja juz planuje co dalej .... powinnam sie zamknąć
 
Aureola, to zupelnie normalne, ze myslisz o przyszlosci i planujesz sobie jak ma wszystko dalej wygladac. Na pewno wszystko sie ulozy, zobaczysz...
Nie jest wykluczone, ze jeszcze nie raz bedzie pod gorke, ale najwazniejsze to isc do przodu nawet malenkimi kroczkami.
Glowa do gory i mysl pozytywnie, to naprawde pomaga :-)
 
hmmm Doris ja to wiem tak sie staram , ale czasem nie daje rady , wstajesz rano idziesz do pracy to 6 dzień pracy po 12 h , po drodze wpadasz do przychodni termin na badania , wpadasz do pracy zmeczona jak by to buło południe , na dworze deszcz lub coś innego dziwnego w powietrzu , otwierasz pracujesz swoje `12 h , mniejwiecej o 17 lub 18 masz kryzys , nie dam rady nie dam rady nie dam rady -----------dam ok arszcie czs ufffffffff zamykasz , droga do domu , hmmm jak zimno , wchodzisz jesteś , krotka rozmowa , moze tv. no prysznic , spać , wstajesz rano o matko nie moge wstać a tu trzeba do zus lecieć przed pracą hmmmmmmmmmm sorry to teraz pokazałm naturę jakiejś depresji dobra birę się w garść miłego dnia
 
Dzien Dobry z Krakowa Dziewczynki;-)!
Ale tu pieknie:happy2::happy2::happy2:... i zimno!!! Wyglada na to, ze nasza polska zlota jesien o nas zapomniala:-:)-( i juz zima szykuje sie do przyjscia.
Bylismy wczoraj w Oswiecimiu- nieziemskie przezycie:sick::sick:... Pozniej wpadlismy jeszcze do Wieliczki- tym razem tak dla rozluznienia! Pieknie bylo:-):-)... A dzisiaj- spacer po Krakowie! Ja jestem tym miastem zauroczona. Mam nadzieje, ze Ahmetowi tez sie udzieli... Lece na sniadanko- Buziaki:-D
 
Shira miłego wypoczynku i zwiedzanka życze oj polska tez potrafi być piękna , a ja się zaczynam trząść na jutro , jade po to chol..... zaproszenie uffffffffffffff załatwić zobaczymy jak się to uda
 
reklama
czołem dziewczyny witam ja [gosia buziaki ] z wrszawy wróciłam cala , mam wreku kwitek , zgadnijcie jaki ??? mam malutki kwitek hmm upowazniajacy własciciela czyli mnie do obioru 29/10/07 waznego papierka , który sie nazywa zaproszenie jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii GOSIA A DLA CIEBIE GRATULACJE , A MóWIłAM ZE BEDZIE DOBRZE , MóWIłAM
 
Do góry