reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

reklama
Hej dziewczyny....
witaj Kiki.....
ojjjj w Turcji jakaś masakra Serdar cały czas mnie informuje co i jak....
Ale jestem zła!
okradli mnie wtej cholernej Polsce!
Poszłam się zapisać na kurs języka hiszpańskiego po angielsku mówię biegle więc zamarzyłam sobie , że teraz czas na hiszpański...
Poszłam do biura położyłam taki malutki portfelik na biurku takiej grubej krowy z biura...( w tym portfeliku była kasa którą sama zarobiłam i zbierałam na mój wymarzony kurs) a ta za przeproszeniem krowa wysłała mnie do innego pokoju żeby coś tam podpisać...
ja portfelik zostawiłam na biurku i gdy wróciłam już go nie było...........
i jej się grzecznie pytam czy go czasem nie widziała bo z roztrzepania go tu zostawiłam
a ona na to , że ona nic nie widziała że jej przykro i że mam go szukać ale ona go nie widzi....
i tak pozbawiona pieniędzy nie zapisałam sie na mój kurs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ughhrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ale jestem zła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam
A co do wyborów spełniłam mój obywatelski obowiązek :)
i ciesze się, że teraz dostała inna partia szanse poprawy Polski :)
w sumie tak liczymy ze Serdarem , że jeśli zmieni się rząd może łatwiej założyć obco krajowcom założyć tu firmę lub znaleść pracę....
ojjj plis:):)
a tak wogóle tydzień temu byłam w kościele ze Serdarem i akurat były chrzciny...
i mój ciekawy Serdarek nie mógł wytrzymać z ciekawości co temu dzidziusiowi robią:p:p:p
i stawał na palcach i starał się coś zobaczyć....
było to strasznie smieszne:p:p
szczególności miny starszych kobiet które nie rozumiały dlaczego go to tak inetresuje...:p:p:p
 

czesc dziewczyny

Ja takze spelnilam swoj obowiazek wobec Polski. Wprawdzie wyszlo na moje, ale i tak nie sadze, zeby Tusk druga Irlandie stworzyl.

Wg wiekszosci Turkow dzialania armii sa potrzebne. Ja za to portkami trzese.
 
a ja na wybory ni poszłam ,bo zupełnie mnie polityka nie interesuje , aykut jest w centrum wojny co mnie doprowadza do szału , a co do wojny wiekszosc moich tureckich znajomych nienawidzi wojny brzydza sie nia i kazdy mówi to samo że jest to niepotrzebne , ale wkurza ich ze swiat jak juz patrzy na kurdów jak na biedne owieczki a turcia jest bleeeeeeeeeeeeeeeeeee i mało ktow ie ż epkk w nocy przekracza góry i granice , morduja i uciekaja do kurdystanu spowrotem , takie sa ich opinie , a mój aykut mówi tak , weź tu przyjedz, weź to uspokój i się śmieje - patrzac na czołgi jadące ulicą
 
Hej dziewczyny!!!
Mam prosbe moze troszke dziwna ale naprawde potrzebuje waszej pomocy...
czy ktoras z was moglaby mi napisac jak przetlumaczyc na turecki nastepujacy tekst bo wiem jak sie mowi ale nie wiem jak sie pisze, moj maz jest z Turcji i chcialabym mu zrobic prezent od naszej coreczki dwumiesiecznej (puzzle z jej wizerunkiem, ktore bedzie musial sam zlozyc) i ode mnie koszulke do spania z moim wizerunkiem ja sobie sprawie taka sama z jego zdjeciem a wiec to chcialabym przetlumaczyc
1. " KOCHAM CIE TATUSIU - HANIFE"
2. " SPIJ I SNIJ O MNIE - DOBRANOC" lub "SLODKICH SNOW KOCHANIE"
A moze ktoras z was zna jakis wierszyk na dobranoc po turecku??
Z gory wam dziekuje.
 
Ja też widzę w tureckiej TV bez przerwy tylko Hakkari i walki. Aż sie robi gęsia skórka. Renia , oby twój ukochany jak najszybciej stamtąd wrócił.

Co do obowaiązku względem złożenia swego głosu na wyborach to tym razem sobie odpóściłam i nie mam wcale wyrzutów sumienia:-)

Renia- masz juz to zaproszenie?

a ztym tłumaczeniem to troche nieskładniowo wyszło- translatory zawsze tak niedokładnie pisza i często wychodza bdury gramatyczne bo nie odmienionych wyrazów wprzypadkach- no a w kwestii tureckiego to rzeczownik musi byc odmieniony.należy poprawić na:
Seni cok seviyorum babacigim- Hanife
Tatli ruyalar sevgili babacigim- iyi geceler
 
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karolcia dzięki , z co ja mam powiedzieć , my już o tą wojnę się kłucimy tylko nosntop , a kontrakt mu się kończy 5/11/07 , ale czytałam , ze pkk chce iść na ugode już , buuuuuuuuu żeby to była prawda
 
Do góry