reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

witam, ja tylko na chwileczke, bo ostatnio nie w glowie mi komputer. wreszcie wrocil moj luby, wiec nadrabiamy stracony czas. oby wiecej takich powrotow a jak najmniej rozstan. tego zycze nie tylko sobie ale i wam dziewczyny, ktore przezywacie te chwile rozstania.
musze leciec, trzymajcie sie cieplo, calusy dla was wszystkich
 
reklama
hej dziewczyny.....
świruje ze szczęścia Serdar wpadnie do Poznania na 4 dni :D:D:D::D
juhuuuuuu :):):)
bedzie juz w czwartek o 13 a ja go nawet nie moge odebrac bo mam zajecia na uczelni
hrrrrrrr z cwiczen z geografii i hiszpana, gdzie wykładowcy uznaja tylko nieobecność gdy jest potwierdzona zwolnieniem lekarskim,,,,,
bo sie wsciekne,,...
co by tu wykombinowac......

co wiecej czuje ze rozklada mnie grypa....ohhhh tego mi brakowalo.....
pozdarwiam was wszystkie cieplutko
buziaki ppapa
 
Nata nic prostrzego załatw sobie zwolnienie lekarskie na 3 dni takie da ci każdy lekarz ogólny i możesz go odebrać , a zwolnionko na 3 dni da ci nawet na przeziębienie hahah do dzieła
 
cześć dziewczyny hmm a wiec u mnie ok ale problemy sie nawarstwiaja i moje nerwy też , dzieki gosi dowiedziałąm sie ze panie mnie źle w radomiu o procedurze całej poinformowała i moze we wtorek dziś niepotrzebnie bym pojechałą do warszawy [ miałąm za mało kasy na koncie] , baba tam powiedzial 650 zł na miesiac a w ustawie pisze jak wół 100 zł na 1 dzien pobytu cudzoziemca , wiec jak ja zalatwiam zaproszenie na 3 miesiace cholera prosta rachuba , no i moje nerwy , nastepnie nie wytrzymałam i popłakałam sie , jestem za cienka , nie mam takiej kasy , no i znowu jak zawsze gdy mam kłoppoty zjawiaja sie moi aniołowie , teraz też , koleżanka zobaczyła że wyje i staneła na głowie zdobyła dla mnie 11 tys zł które wpłaciła mi na konto . dla wydruku do urzedu , mówie ale wystarczy 7 ja mam na koncie troche ona mówi nieeeeeeeee wpłace ci więcej żeby ci zadne babsko wiecej nie powiedzialo z emasz za mało ....................................... kocham moje anioły , jade w poniedziałek
 
hej słoneczka, ja jak zwykle tylko na sekundę- wpasłam do rodziców bo muszę znależć opracowanie na necie na literature na jutro, bleeee:sick:

Aureolka będe ci naprawdę bardzo ale to bardzo wczięczna za jakies pomoce, jeśli tylko uda sie twoim koleżankom cos znależć to zaraz poslę ci pieniążki na konto na ksero materiałow.- dokładne zgadnienie to The motifs of travel in British literature and the novel " Small world" by David Lodge

Prosze was wszystkie o jakies pomoce w tej kwestii
 
Karolcia na razie się nie martw prosze , koleżanki działają jutro im przekaże dokładny tytuł , to dobre dziewczyny i maja pomoce , może vcoś sie da pomyśleć , a ksero kotuś to my tu mamy damy rade , najważniejsze nich coś znajda w wolnej chwili ..........dale sie dogadamy już trzymaj się
 
Karolcia, napisz dokladnie jeszcze raz czego potrzebujesz no i przyblizony termin na kiedy musisz miec te materialy. Postaram sie cos wykombinowac, ale moze to chwile potrwac, dlatego chcialabym wiedziec ile dokladnie mamy na to czasu :-)

Auerola, trzymam kciuki zebys zalatwila w koncu to zaproszenie. Wiem jakie to jest uczucie, gdy bardzo sie z czyms starasz, a ciagle jest pod gore..Choc z drugiej strony powiem szczerze, ze chyba az tak dokladnie nie sprawdzaja w urzedzie kwestii tych zarobkow. Ja przedstawilam zaswiadczenie o zatrudnieniu, z ktorego wcale nie wynikalo, ze bede miala 100 zl dziennie na utrzymanie obcokrajowca (no i oprocz tego rowniez siebie), wyciagu z konta tez nie musialam pokazywac...Takze powiem szczerze, ze sama juz nie wiem od czego to wlasciwie zalezy? Chyba od humoru pani urzedniczki niestety...

Dziewczyny, ostatnio zastanawialam sie nad jedna sprawa - jak wyglada kwestia obywatelstwa Waszych dzieciaczkow? Czy maja polskie paszporty, czy tez tureckie? Z tego co wiem to nie ma chyba mozliwosci posiadania podwojnego obywatelstwa? Jak to u Was wyglada?
 
Karolcia
small world by David Lodge mozna kupic na internecie. sama sprawdzilam, na tej stronce kosztuje 8.50zl. wklejam link Zamczysko.

Doris
jest mozliwosc posiadania podwojnego obywatelstwa, moj Yildiray jest tego przykladem, ma tureckie i angielskie. moje dzieciaczki maja tylko polskie, z tego wzgledu, ze my nie jestesmy malzenstwem, a obywatelstwo nabywa sie po matce w tym wypadku. tak, ze ani angielskiego, ani tureckiego paszportu po tatusiu miec nie moga.
 
a to sie zdziwilam Laylo:surprised: poniewaz zgodnie z tym, co ja sie dowiadywalam, to jezeli jedno z rodzicow legitymuje sie paszpotrem brytyjskim, jego/jej dzieci bez problemu dostaja takiz sam dokument. i nie ma znaczenia, czy rodzice sa malzonkmi, czy tez nie. w koncu w akcie urodzenia sa dane obojga rodzicow:tak:. w przypadku Twoich dzieciaczkow, to chyba troszke inna spr, bo maja obywatelstwo polskie, a z tego, co mi wiadomo, to po wejsciu do UE nie mozemy miec podwojnego obywatelstwa, wiec przyjmujac brytyjskie musialyby zrezygnowac z naszego- polskiego:-(. moze nie mam racji, ale tak mi to wytlumaczono... buzka- kasia
 
reklama
Doris przy pierwszej wizycie w Radomiu , odrzucila pani moje papiery bo penisje mam niska choc na cały etat . ona tam kaza na 1 miesiac miec dla niego 650 zł na koncie , dostosowałm sie do tego , i mialam jechac a tu nasza Gosia wysyla mi akty prawne bo byla zalatwiac pisze wyraźnie 100zł na 1 dzień i jej to sprawdzali nie chce jechac do warszawy i wrócić z kwitkim i w nerwach tracac tez caly dzien , ja pracuje po 12 h na dobe nie mam czasu na takie wyjazdy , jesli biore dzien wolny musze go w weekend odrobic .................... jade w ponidzialek i mam nadzieje ze bedzie ok uffff
 
Do góry