reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

tak Shira bingo '' pomysłowy dobromir osiągnoł swoje '' Aykut ma ślub z kobietą którą widział 1 na oczy przy podpisaniu ślubu , kobieta mieszka gdzies w niemczech i ma 10 lenie dziecko ponoć , tatuś nie chce pomóc w odnaleźieniu kobiety , bo ja jestem dla tatusia polska dziwką hmmmmmm fajna opinie o polkach dała polska żonką tatusiowi Aykuta , to że mnie znać nie che mam to gdzies bo to nie z nim bede żyć i wcale też mi sie nie teskni za poznaniem go hmmmmmmmmmmm ale widze co się dzieje z Aykutem jak mu przykro i jak on to odbiera , a ja postawiłam warunek zobacze papiero rozwodowe zobacze ciebie a ty mnie dlatego przerwałam załątwianie zaproszenia , a on sie uparł że sam zanjdzie droge do mnie , ale stwierdził ze rozumie moja decyzje hmmmmmmmmmmmmmmm ja powiedziałm pożyjemy zobaczymy
 
reklama
gdy bym tylko mogła i się nie brzydziła to bym go pogryzła ............................. pomysłowy dobromir umie ułatwić życie ................. sory dziewczyny ale jestem zła strasznie ............. co dziennie widze jak Aykut cierpi jak mu ciężko , jak chce załatwić sprawy szybko i staje czasem bezradny przed papierami , odszukaniem dziewczyny , urzedy , tatuś przeciwko itp.
 
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Ja równiez życzę szczęścia Gosiu, My z Alim też mieliśmy trochę opóźnienia w dacie planowanego ślubu. ...ale przez to nasza radość po załatwieniu wszystkiego sięgała zenitu:-D

Aureola- sprawa Aykuta wygląda naprawdę nieciekawie, a właściewie bardzo kiepsko. Ile lat już się to ciagnie? Jestem w szoku, że ludzie naprawdę są do czegoś takiego zdolni. Ojca to on ma tak okropnego , że aż mi słów brak- jeszcze nigdy nie spotkałąm kogos takiego w zyciu, ale z tego co o nim piszesz to chyba bym mu w gębę dała i napluła w twarz- niesamowity egoizm:wściekła/y:

Kiedys tam czasami słyszałam o tym ,ze ludzie pobieraja się dla papierów za oceanem, ale to docierało do mnie jakoś tak przez mgłę tylko. Teraz mi mowę odjęło. Przecież aykut może wcale nie być w stanie odnależć tej dziewczyny i co wtedy? Zrąbane całe zycie:-( Ale dlaczego on się zgodził na cos takiego? Przeciez nikt go na siłe nie mógł w to bagno wepchnąć. Nie wiem jak wielki wpływ ma na niego jego ojciec. :confused2: Chociaż teraz juz minęła moda na formalne zwiąki, małżeństwa, ludzie zyją w olnych związkach, maja dzieci, to jednak wydaje mi sie że ta sprawę trezba koniecznie uregulować.
 
Malgosia bede 3mac za ciebie kciuki :)
na pewno bedzie to piekny slub:)
wyprawiacie jakies przyjecie po?
Serdar opowiadal mi ze w turcji daje sie zloto na slub ktore przypina sie na pare mloda Jeszcze raz wszystkiego dobrego
i czekamy na relacje jak i co po 31sierpnia:)
 
ja tez MALGOSIU dolaczam sie do zyczen. przede wszystkim wspanialego wesela i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aureola, ja uwazam, ze sytuacj Twojego lubego nie jest az tak tragiczna. powinien tylko znalezc dobrego adwokata. z tego co piszesz to wynika, ze slub bral w niemczech, no i co sie stalo. dostal te wize czy nie, bo jak mniemam z tego ,ze potrzebuje wizy do polski tzn., ze obywatelstwa niemieckiego nie ma. jest teraz w turcji, czyz nie. pytanie, czy on moze jechac do niemiec bez zadnych problemow?
twoj aykut powinie zlozyc papier rozwodowe w sadzie w niemczech (oczywiscie jezeli tam bral slub), albo w raju w ktorym ten slub bral. to nie wazne, ze nie moze znalezc tej kobiety. powinien sie powolac na to, ze z nia nie zyje, ze oprocz papierka nie wiaze z nia kompletnie nic, na dodatek on jest w turcji a ona w iemczech, ponadto nie ma z nia zadnego kontaktu i nawet ie wie gdzie ona aktualnie przebywa. ponadto powinien dodac, ze ma kogos z kim planuje sie zwiazac na stale, a to ze formalnie jest zonaty nie daje mu tej mozliwosci. wg. mnie rozwod to powinna byc czysta formalnosc, moze zajac to troche czasu, ale nie powinno byc problemow.
moja ciotka miala meza, ktory wyjechal do kanady i sluch o nim zaginal. doszly ja tylko sluchy, ze poznal tam kogos i ma nowa rodzine. ciotka wystapila o rozwod w polsce i dostala bez problemow.
powodzenia
 
hello dziewczyny hmm każda z was ma troche racji hmmm karolcia znasz sytuacjie tureckich rodzin gdzie ojciec głowa rodziny stary turek jest dyktatrem .... tak więc ojciec Aykuta jest dyktatorem a oprócz tego jak to Aykut mówi jest też Casanova hmmmmmmmm ma 65 lat calkiem dobra kondycję nieźle wygląda musze przyznać ma 4 żonę polkę 38 lat a z nią 7 letnią córkę , mówiłm wam kiedy Aykut wrócił z wojska 2005 roku po 2 latach służby nie miał kondycji wcześniej grał w klubach Niemieckich w Turcji ciężko było załatwić dróżynę dobrą musiał nabrać kondycji i miał na utrzymaniu matke i siostry jeszcze [ uważał to za swój obowiazek ] więc jak tatuś powiedział przyjedz do niemiec bedziesz pracował w moim sklepie i trenował w dawnej dróżynie , uznał za dobry pomysł ale jake zdziwienie jaego wiza niemiecka sie skończyła hmmmmmmmmmm i nie chciali mu dać więc '' pomysłowy dobromir '' znalazał panne z dzieckiem , turczynke , z pobytem stałym na legalu w niemczech , która pracwała u niego w sklepie i była jego dobrą znajomą , i dokonał tranzakcji że dziewczyna w tedy potrzebowała pieniędzy więc zgodziła się ; kwestja przekonania Aykut ale gdy on usłyszał że to tylko dla wizy i nic więcej że ma tylko podpisać papiery i ooooo nie widzi dziewczyny więcej 0 obowiązków tez więc się zgodził , dziweczyna dostała ładną sumkę przyjechała do turcji no i ślub zawarli , jakie rozczarowanie nastąpiło potem gdzie nie wiadomo z jakich przyczyn Aykut wizy w dalszym ciągu nie dostał , więc na szybkiego zatrudnił się gdzieś w resteuracji , a przyjaciel jego ojca , prawnik zarazem zabawił się w menadzera Aykuta i szukał klubu , na poczatku to było w jego mieście Gaziantep , w to lato dokonali tranferu do Istambułu , Aykut jak mówi od 2006 roku nigdzie nie wyjeżdział poza granice kraju , nie myślał też o ślubie który zawarl pracował i ostro trenował żeby dojść do formy , kiedy poznał mnie na poczatku jak to na poczatku nie mysli sie powaznie , potem wspólne wakacje i zaczoł myśleć powaznie , poprosił mnie o ręke ja się zgodziłąm to dobry chłopak i bardzo uczucowy hmmmmmm rozmowy o wspólnym życiu planowanie ślubu i nagle upssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss patrze na mine jego dziwne oczy , musiał iść na trening ale [prosił bardzo o rozmowe wieczorem , zgodziłam się ...........czułam coś ................no i pogadaliśmy o dowiedziałm sie .... w papierach on ma żone ...choć nie mówi na nią żona ... mówi w moich papierch pisze że jestem żonaty .. ale Renia nie jestem to jest inaczej , boje się ze nie zrozumiesz . hmmm miał racje że się bał .... nie zrozumiałam dla mnie to on sie sprzedał za papiery czego ja bym nie zrobiała nigdy hmmmm urwałam kontakt , nie odpsywałm na sms , nie odpierałm telefonu , aż zadzwonił menadzer .... dziewczyno co ty robisz z nim on szaleje chce przerwac kontrakt bnie moze ale chce jechac do Polski rzuca wszytko a jak mu sie nie uda powiedział ze sobie coś zrobi .............. znam go jest uczuciowy , menadzer móił prawdę nawiązałam znowu kontakt . dogadaliśmy się , menadżer znalazl dziewczyne , czekaja na papiery rzwodowe , mói że od dostania papieróew 15 dni i ma rozwód złatwia to jego prawnik , rozwód bedzie w turcji , do czasu kiedy nie zobacze papierów nie chce go w Polsce na tym poprzestalo , a on staje na głowie terz żeby samemu wszystko pozałatwiać [ 2 razy dziennie trening , masaże , pośiłki , papiery , sprawy z wizą , ofuczony ojciec , tęskniąca matka , utrzymanie matki , rozwod , dyscyplnia klubowa o 23 w łóżku hmmmmmmmmmmm widze jest mu ciężko...............
 
reklama
oo ho ho! dawno nie bylo tuaj tak cichutko- od przedwczoraj nik sie nie odezwal:dry:. co tam Dziewczyny? korzystacie z ladnej pogody? ja w tym tgodniu pracuje na popludniowa zmiane i mam okazje wpac tu tylko z rana.
Renia, sytuacja Aykuta rzeczywiscie nieciekawa:-(, ojciec despota, ale Twoj wybranek jest juz dorosly i czas chyba tupnac noga:wściekła/y:. zdaje sobie sprawe z relacji, jakie czesto maja miejsce w tureckich rodzinach, ale przychodzi czas na to, aby sie usamodzielnic i uwolnic spod niedobrego wplywu glowy rodziny. mam nadzieje i zycze Ci tego, zeby Aykut znalazl w sobie na tyle odwagi, aby powiedziec dosc:growl:. jesli wszystko pojdzie po Twojej mysli, to zamieszkacie w Polsce. A z Niemiec do Polski niedaleka droga- tym bardziej, ze przygotowywany jest wlasnie projekt wstapienia Polski do grupy panstw Schengen, a to oznacza, ze bardzo latwo bedzie przekroczyc nasza granice takim ludziom, jak jego ojciec. no a w zwiazku z tym, ze szanowny tatus Cie nie lubi, moga byc nieprzyjemnosci:unsure:, czego Ci oczywiscie nie zycze;-)...
 
Do góry