reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

oh, zdjecie usg naprawde sliczne:tak:- zazdroszcze! skoro Ty wyliczylas na 22 marca, lekarze nieco wczesniej, to moze trafi sie akurat w moje urodziny- 20go... hihihihi:-):-):-) to ostatni dzien zimy i zarazem ostatni dzien w znaku Ryb. tego dnia urodzil sie takze Napoleon II Bonapart, a wiec niezla data... hihihi;-)
u mnie na razie sie nie zapowiada:-(... nieuregulowana sprawa wojska, ciagla potrzeba przedluzania wizy no i nasze nezdecydowanie, gdzie osiasc na stale decyzji w spr dziecka nie sprzyjaja. tym bardziej, ze moj Ahmet nie ''widzi sie'' jeszcze w roli ojca:no:... no coz, przyjdzie mi poczekac jeszcze troche. pisze troche, bo chce zostac mama przed ''trzydziestka'':happy2:, a wiec 4 lata przede mna... jeszcze raz gratuluje dzidziusia Renia!:rofl2: buziaki
 
reklama
shira 100 krotne dzieki wisz coś ci powiem , mialam 20 lat jak wychodziłam za mąż [ za polaka] jmm ahhhhhhhhh wiecie jak to jest hmmm oj trzeba kase prace mieszkanie dorobek , nie bylismy bogaci , hmmm oj na dziecko przjdzie czas hmm potem sie okazało ż enie mozemy miec dzieci hmmm mąz byl chory w wieku 17 lat na świnke , hmm cóz zycie sie różnie uklada hmm wiesz przez ostanie 13 lat nic nie bylo moim marzeniem kasa , praca , wycieczki , wyspy , bogactwo ,wielkie powodzenia oj oj nie 100% 1 marzenie miec dziecko chce byc mamą , w koncu powiedziałam stop marzenia o nie marzyc morzna cale życie ale trzeba zacząć działac w gródniu podjełam decyje w tym roku mam miec dziecko , z reszta dam sobie rade , wszystko bylo zaplanowane na 100 % w czerwcu lece , ciepłe kraje , klimaty inne , mój 1 lo w życiu , zobacze mija 1 palme , 1 ciemnoskóry face w zyciu , i na 100% nie wróce sama samolotem , bylam zobaczyłam zwiedziłam przezylam bajke 1000 i jednej nocy w 6 dni hmm wróciłam 2 tygodnie czekania , ze łazami w oczach , kolezanka mówi poczekaj jeszcze hmm ja nie mogłam po kryjomu poszlam do apteki , kupiam najderoższy test , hmm wiecie dziwczyni jak długo można myc 3 talerze i 2 kubki wiecie ??? ja wiam powiem jak wpusciłam pipetką mocz do okienka i żeby sie nie rozpłakac w oczekiwaniu poszlam myc gary hmmm myłam je bardzo długo wierzcie mi , jak szbko szłam kupć test tak pote bałamsie go zobaczyć .............i wkońcu ciekawość wygrała....wynik znacie ,......aykut czekał na meila.........wsłałam wraz ze zdjeciem testu
 
podziwam odwage, ja jestem chyba za tchorzliwa, na pewno bym sie nie zdecydowala. w koncu sytuacja niepewna:no:... ale Ty mialas szczescie- Aykut zadowolony;-).
ja jestem gotowa i dziecko ''chodzi mi po glowie'' juz od dluzszego czasu, ale wiem, ze dla mojego Ahmeta bylaby to teraz niedobra wiadomosc:-(. a ja nie chce, zeby ojciec mojego dziecka myslal o dzieciatku z niechecia i przerazeniem:szok:... musze jeszcze poczekac na zaspokojenie moich potrzeb:tak:... buzka
 
Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
dziekuje bardzo za dobre słowa i poparcie dziewczyny , shira kochanie z ta różnica że moze teraz bede samolub ale wiesz hmm ja zawsze myslałam o kims a nie o sobie i dostawałam niezle w dupe za to a teraz sory mysle o sobie i spełniaja marzenia nie mylsałam o facecie wiem ze dam sobie sama rade a i wiem ze facet dzis jest a jutro go nie ma, w tym wypadku to on sie stara zeby byc ze mna nie ja sie staram , sory ale widaje mi sie ze to dobrze to on kazał mi obiecac ze powiem czy jestem w ciązy ze nei zataje i ze nie urwe kontakty hmmmmmm zobaczymy co z tego bedzie ale dziecka mi nikt nie zabierze juz to jest moje sczescie i marzenie a reszta reszta jakos bedzie , mialam juz meza i nie wyszlo jakos mi nie zalerzy hmmm choc aykuta kocham i chce go ale staram sie nie przyzwyczajac sie hmmmmmmmmm:sorry:
 
Chyba to dobrze Aureoka ,ze postawiłaś wszystko na jedną kartę. Z tego co piszesz wynika ,że Aykut przyjedzie do Polski. może tutaj wam sie uda, jesli się zdecydował na taki wyjazd to musi mieć poważne plany. Znajdziecie mu tylko w Polsce pracę, zalatwicie kartę pobytu i wszystko się powolutku ułoży.:-) A ty kiedy planujesz wyjazd do Alanyi?

Ideal Ask- malutki Kubilay jest słodziutki. Widziałam wszystkie filmiki- oczka ma cudne do tych swoich bląd włosków. Masz cudnego synka, nie poddawaj się i walcz o swoje miejsce w waszym związku. Napisz nam jesli możesz, o co własciwie poszło wam w sprawie tych kłamstw i czy nic sie zmieniło ( czy nie dochodzicie do jakiegoś konsensusu). Trzymaj sie słonko

Czeka nas wyjazd do Warszawy- nie wiem tylko czy sam Ali pojedzie czy ja też. Musi jechac do Ambasady Tureckiej przedłuzyć paszport, bo mu sie ważność powoli kończy. Jesli znacie adres to proszę te dziewczyny, które mieszkają w Warszawie o pomoc jak tam dojechać z Dworca ( chyba W- wa Wzchodniej). Bedę bardzo wdzięczna za info. czeka nas droga około 10 godzinna pociagiem w jadną stronę. Brrrrrrrrrrrr:sick:
 
sory karolcia ale ja nie znam wawy wiec nie pomogę , co do alanya kochanie hahaha na pewno nie lec jeśli juz to jak tylko lekarz mi pozwoli polece do Aykuta do stambułu na kilka dni , ale umowa jest taka najpierw on ma przyleciec na troche tu , potem ja polece tam do niego , on bardzoc che zebym poznala matke i ejgo sostry [ no bo jak pamietacie tatuś mnie nie chce znać ] a ja mam gdzies go ................ na razie nie przerywa kontraktu , kazałam mu go dokończyć po co ma szmal klubowi oddawać , a co do filmików idealask to tez sie dołanczam słodkie są to fakt pozdro dziewczyny
 
hey dziewczyny. pare dni mnie tutaj nie bylo, ale jakos ostatnio nie mam nastroju na robienie czegokolwiek. dopadla mnie jakas chandra czy co. nie wiem czasami ta codziennosc mnie przytlacza. jakos wszystko wydaje mi sie bez sensu. codziennie to samo i jak narazie to nie zapowiada sie na zmiany. do tego ostatnie moj Yildiray pracuje codziennie popoludniami, wraca do domu ok. 1 w nocy i jemu tez za bardzo sie nic nie chce. na sczescie tylko do konca sierpnia, bo nasz pracownik w koncu wraca z wakacji i wszystko wroci do normy.

IdealAsk witam Ciebie na forum, bo jak dotad nie mialam okazji Cie powitac, ale za to obejrzałam filmiki z Kubilayem w roli glownej. Fajny z niego chlopak, ale tylko szkoda ze te dzieci tak szybko rosna. pamietam jak moja Deniz byla taka mala, a tu juz od wrzesnia zerowke zaczyna. kiedy to zlecialo to sama nie wiem.

Aureola, a jak wysoko ty jestes w ciazy? i chyba nie masz zadnych problemow ciazowych? jak tak to ja nie widze problemu abys mogla poleciec do Istanbulu. ja lecialam do Turcji bedac w 5miesiacu ciazy, zle jak wracalismy to byl juz 7. lot znioslam dobrze, a musze dodac, ze bylo tego sporo godzin. z londynu do istanbulu 4godzinki, potem 1,5 godzinki do Malatya, a z tamtad 2godzinki samochodem do Golbasi. podroz poszla gladko, chociaz gladko nie bylo jak wyjezdzalam, bo mialam pokaznych rozmiarow brzuch i troche sie dopytywali ile to ja jestem w ciazy i czy czasem im rodzic nie zaczne na pokladzie.

nic musze leciec, bo Serhat sie obudzil z popoludniowej drzemki.
 
reklama
Do góry