reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Ideal Ask ten hotel to w Szczawnie Zdrój- koło Wałbrzycha. Poczytaj sobie w internecie o tej miejscowosci. To perłka na Dolnym Sląsku, miejscowość pełna obcokrajowców prze cały rok, słynąca z cudnego uzdrowiska i wód żrodlanych oraz dworzyska. Naprawdę piękne miasto.

A co się dzieje,że nie idzie wam teraz najlepiej??? Słonko tutaj możesz się wyżalić.
 
reklama
Onion_bye.gif

 
Ostatnia edycja:
Ideal Ask! przesledzilam watek, aby przypomniec sobie Twoja historie. jestem tutaj stosunkowo nowa i z wieloma dziewczynami, szczegolnie z tymi z poczatku forum, nie mialam do czynienia. Ciesze sie bardzo, ze wracasz- szkoda tylko:sorry:, ze w takim momencie. Synek piekny- gratuluje;-)!
Pisalas, ze Kubilay nie ochrzczony, mimo ze byly na ten temat rozmowy wczesniej. my nie mamy dzidziusia, chwilowo jeszcze nie planujemy. rozmowy na temat obrzadkow religijnych w trakcie. nie powiem, ze Ahmet jakos wiece zadowolony, ja zreszta tez, ale o wiele nie prosze- dziecko bedzie ochrzczone! ja zgadzam sie na obrzezanie, oczekuje tez zrozumienia moich potrzeb...
co mnie bardzo irytuje:wściekła/y: i co mialam okazje kilka razy odnotowac, to fakt, ze w kwestich religii nasi mezczyzni zadaja wiele, a popuscic nie chca. a przeciez taki chrzest nikomu krzywdy nie wyrzadzi. dziecko nie jest po takiej uroczystosci naznaczone... nie jak w przypadku obrzezania... milego dnia- w Anglii lato:cool:. buziaki dla wszystkich:rofl2:!
 
Ideal Ask właśnie patrzę ,że mieszkacie w Warszawie no to faktycznie do nas to jest pół Polski:-( Praca na odległość nie ma szans. na poczatku jak Ali tutaj przyjechał po naszym pobycie w Turcji ciężko było nam znależć pracę dla niego. Próbował więc szukać we Wrocławiu i tam było łatwiej o pracę. Chocaiż jest to póltora godziny drogi odWałbrzycha upierałam się aby jeszcze się wstrzymać z wyjazdem do innego miasta gdyż ja ani mały nie moglibysmy jechac z nim, a o codziennych dojazdach nie było mowy bo to się finansowo nie kalkuluje. warto było czekać bo znależliśmy dla niego turaj pracę. Najpierw kilka miesięcy przepracował w firmie transportowo- budowlanej, ale w między czasie szukaliśmy cos dla niego bardziej odpowiedniego, czegoś czym się zajmował w Turcji. Praca w biurze turystycznym odpadała ze względu na język, pomyśleiliśmy więc o restauracji, w których też długo w Alanyi pracował. No i udało się. Pracuje tam ponad rok i jest bardzo ale to bardzo zadowolony. Dostaje wciąż podwyżki i premie. teraz szefowa otwiera w porozumieniu z alim właśnie tą turecką restauracje i pozycja Alego znowu wzrośnie a razem z tym pieniązki.. duzó pracuje, bo i obsługuja wesela, imprezy plenerowe, catrinhg, Strefę Ekonomiczną, dancingi, urzędy wałbrzyskie i wiele wile innych imprez. Nie ma go wcale w weekendy.Ale nie przeszkadza nam to, nadrabiamy wszystko w tygodniu kiedy jest bardziej mobilny.

Wspólczuję bardzo z powodu waszych małżenskich kłopotów. Niew wiem o jakie kłamstwa chodzi ale jełsi w takim swietle opisujesz sytuacją to pewnie to coś bardzo poważnego. I co w związku z tym planujecie dalej? Co ci doradzają najblizsi? wiedzą w ogóle o waszej sytuacji?
 
oj dziewczyny tak tak Alanya i turcia to ok klimaty jesli chodzi o zwiedzanie i wczasy , karolcia napewno mnie poprze byla tam , no ona nawet mieszkala ja moze za miesiac bede miala okazje zwiedzic istambuł , za miesia bede mogła latać juz , karolcja za 3 miesiace Aykut juz bedzie mieszkal w Polsce ale tez do was za daleko ja tez niedalego Warszawy mieszkam , ideal ask wielkie wspóczucia choć ja sama nie wiem jak moje zycie jeszcze sie potoczy hmm ja ez mialam niedawno niespodzianke o której sie dowiedzialam naszczescie od Aykuta bezposrednio , oiedzial po zcasie ale powiedzial , wiszlo to tak ze jesteśmy an etapie udowodnia jak jest prawda znaczy on udowadnie , [ dotyczy to zaproszenia moje go , nie wyslam mu ] po srawie ktora wyszla niedawni na jaw no fakt dzieki niemu , ja sie zdenerwowalam lekko a on ujol honorem i powiedzial ze udowodni mi i sam zdobedzie zaproszenie do Polski i znajdze mni bez moich wskazówek hmm a ja poprostu poczekam , nic wiecej , pisałam karolcia z Gosią , małgorzata , jakies prblemy maja z papierami i tlumaczeniem i przesuneli slub na nastepny tydzien , ale ogólnie wszystko ok , dziewczyny a co do chrztu nie wiem , ja rozmawiałam z Aykutem powiedzial ok ale hmm znam tez siebie , ochrzcze to dziecko nawet jesli zmieni zdanie po porodzie , choc opowiadalam mu o chrzcie Polskiem i że moja przyjacióla bedzie chrzesna napisał mi , o ak miło i ok , a co do wiary hmm etz uwarzam ze dziecko samo sobie bedzie wiedzialo jak bedzie starsze w co wierzy , ale ja wiem 1 ochrzcze mimo z eja sama nie jestem 100% wierzącą hmm pozdrawiam was , i trzymam kciuki ideal ask za powodzenie i poukladanie spraw i prosze o jedno nie pozwól soba pomaiatac i nie daj sie kochana , ja jestem rozwiedziona żaluje ze sie poswiecialam w 100% w mauzenstwie a wierz mi nie bylo warto , żałuje teraz ze dalam soba ządzic , Aykut zna moje zycie mam nadzieje ze to uszanuje ..... mam nadzieje ......
 
a to mój facet Aykut w trakcie podpisywania kontraktu , w czerwcu tego roku , i slub jego siostry też w tym roku ....dostałam wreszcie paczkę od niego i jego zdjecia
 
Te zdjęcia z usg to przecudna sprawa. Ja tez skrupulatnie gromadziłam swoje i wklejałam do albumiku. Teraz jest wiele wspaniałych albumów o dzieciństwie i do dzis gromadzę fotki małego i opisuje tam przerózne rzeczy. Emruś często przegląda sobie ten album i bardzo wiele ma przy tym radości. o najlepszy dowód na to ,że warto zadbać o takie sprawy na przyszłość.......
To na kiedy masz termin Aureola?
 
reklama
haha IDEAL ASK masz racje niezła szuka , choć trocho inaczej ja na niego patrze , jest ciepłi inteligentny co co najwarzniejsze zasze mnie rozumie , nie zdąrze mu owiedzieć a on juz mówi - wait wait renata i know ok you want so......... hahahahahahaha rozwala mnie za kazdym razem , kocham go , zdjecie mnie zauroczyło dziewczyny mówie o usg , to moje 1 dziecko bardzo chciane wiec umiecie wyobrazic sobie moje emocje , boże to cos pieknego , a termin temin jest na 12 marca ale ja wam mówie z póżniej bedzie dziecko oni licza od dnia misiaczki ostatniej a ja wiem kiedy tam polecialam i kiedy z nim spałam , a tu akurat wchodzi tylko 4 dni w rachube hahahahaaahaha mówiłam lekarzowi ale sie smial i tak wyliczyl z miesiączki mmmmm wiec ja mówie z emam termin na 22 marca hmmmm ooo aa powiem wam ciekawostke Aykut jest z kwietnia a jestem z lutego miło hahah dziecko z marca hahahaa--- jak układanka luty marzec kwiecień hmmm:-D
 
Do góry