reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Cześć Dziewczyny> Można powiedzieć , że jestem tu nowa. Znalazłam to forum na początku roku. raz napisałam , potem jakos zapomniałam a potem moja ciąża wymagała juz kompletnego leżenia. Dziś mi sie jakos tak przypomniało. Mam na imie Justyna i męża Turka od 1,5 roku. ma na imię Selcuk ( w orginale to jest Selcuk -przy czym to c jest z ogonkiem no ale nie mam tak trzcionki ). Mieszkamy w Sosnowcu od 2 lat. wcześniej znaliśmy sie 2 lata ale był to zwiazek na odległość. Widywaliśmy sie mniej wiecej co 4 -5 m-cy ja do Turcji albo on do Polski przyjeżdzał. Na stałę przyjechał pod koniec 2005. Selcuk jest z Ankary. Slub był w Polsce w zeszłym roku ( cywilny oczywiście)A za tydzień zostaniemy rodzicami i urodzi sie mała Selina ( ide do szpitala na CC 6 .08 ):szok:. Oczywiście imie tureckie w orginale to Selin ale powiedziałam mojemu męzusiowi , że jest 50 na 50 i skoro S z turcji to A z polski:-). I tak powstała Selina. . Widze , że duzo was tu. My tu na Sląsku mamy kilka zaprzyjażnionych par turecko - polskich bo jest tu troche Turków. Mój mąz przez pół roku szukał pracy i znalazł w Tureckiej restauracji . Wcześniej oczywiście nie miał z tym nic wspolnego bo jest po turystyce no ale na początek nie ma sie w obcym karju zbyt dużego wyboru. Jego polski już jest całkiem całkiem a ja od kwietnia biore korki z tureckiego ale ciężko...........:-)No i tyle na początek
 
reklama
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
ha Gosia widze że sporo myślisz o tym pracowaniu ha i bardzo dobrze i powiem ci jeszcze tam klimat dopisuje takej romantycznej pracy wierz mi wiem coś na ten temat po to tam byłam haaaaaaaaaaaaa a faktycznie jest gorąco dziś jak rozmawiałam z Aykutem to powiem wam że koszulkę miał całą mokrą hmmm troche zazdroszę mu bo fakt dziewczyny w Polsce mamy zimno nie wiem gdzie to lato ?? dzieci maja przerąbane wakacje i nudy hmmm karolcia cięszę się że jest w miare ok i że już w domu i w dalszym ciągu życzę powodzenia , aa mój chce mi coś udowodnić i sam się stara o zaproszenie taki uparty jest , więc ja narazie nic w tym kierunku nie robię , powiedział ze sam trafi do mnie ..... zobaczymy hmmmm upary upariuch ..... mule man hmmmmmmmm haaaaaaaaaaaa ale za to podwójnie śmieszny jest teraz
 
Justynka witamy cię , super że wciąż nas tutaj przybywa:-) Ali też ma jednego znajomego Senera, który otworzył restauracje kebaba w sosnowcu i Katowicach. Hmmm , może twój mąż u niego pracuje, kto wie.;-)

No słoneczka, u nas na dolnym Sląsku tez zimnisko. Chocaiż powiem wam ze jakos nie tęsknię za tymi tureckimi upałami. Cięzko znosiłam tam okres od lipca do września,. Zdecydowanie wolę polskie łagodne lato.
A propo " przyjemnej pracy";-)- w upalnej Turcji to z pewnoscia prawda. Nie ma to jak prawdziwy turecki temperament, hi hi hi........
 
Rany Goska:szok:! w Turcji rzeczywiscie mozna sie teraz wygrzac, slyszalam, ze gdzieniegdzie temp. przekracza 50 st. C. skoro lubisz cieplo, to lepszej pogody na wesele nie moglas sobie wymarzyc:tak:! mam nadzieje, ze zabawa bedzie udana! piekne "dzien dobry" dla nowej "forumowiczki". oh, naprawde nas sporo. ale wiecie, co dziewczyny :confused:? cos Polakow ciagnie do Turkow i na odwrot oczywiscie:laugh2:. w Grecji, gdzie przez chwile studiowalam, nawiazaly sie silne znajomosci miedzy naszymi spolecznosciami. zweryfikowalismy niepochlebne opinie o Turkach. teraz wiem, ze Polacy wyrabiaja sobie zdanie na ich temat na podstawie jakis niehlubnych wybrykow w Niemczech:-(. prawda jest natomiast taka, ze wielu z tych ludzi malo ma juz wspolnego z Turcja... ale niestety to mamy do siebie- powielamy opinie, a wiekszosc z nas tak naprawde nie spotkala w zyciu zadnego Turka... hihihi :-D a kto byl w Turcji, to wie, jak serdeczni i ciepli to ludzie:blink:... Buzka! Kasia
 
reklama
Gosia wiesz dobrze że ja do rozmowy zawsze chętna jestem ...... wię czekam hahah.... Shira co do twojej opowieści o mitach na temat Turków dziewczyno przed wyjazdem moim tam kilka kolezanek sie nie odzywało do mnie [ najbliźsi zatrudniali Rudkowskiego . brat kloł , siostra płakała ] scenariyusz był tak --- '' jedziesz porywaja cie na dzień dobry , wywżą do arabów , dostajesz narkotyki a araby cie rżną , albo z powodu religi zostaniesz zabita hmmmm hahahaah co wy na to??????
 
Do góry